Autokarem z milionowego Lwowa do Ustrzyk Dolnych.

Na narty przez przejście graniczne w Krościenku!
Uprzejmie informujemy, iż po usilnych staraniach udało się nam za sprawą ukraińskiego partnera TRIDENT ze Lwowa uruchomić regularną weekendową linię autokarową. Linia ta rusza 30.12.2006r. i będzie funkcjonować we wszystkie weekendy na trasie Lwów – Ustrzyki Dolne – Lwów.
Stworzenie takiej możliwości komunikacyjnej między Bieszczadami a Lwowem pozwoli rozwinąć turystykę zarówno po stronie polskiej, jak i po ukraińskiej, a także ułatwi turystom przejazdy na pobyty i wypoczynek weekendowy.
Autobus wyjedzie w każdy piątek, sobotę i niedzielę ze Lwowa o godz.7:00 rano do Ustrzyk Dolnych i rozwiezie gości z Ukrainy na parking pod wyciąg Gromadzyń, następnie przejedzie pod wyciąg Laworta i tam pozostanie do godz.16.

O godz.17-stej spod Gromadzynia uda się przez przejście graniczne w Kroscienku do Lwowa.

Polscy turyści którzy będą mieli ochotę wyjechać tą linią na nocny pobyt we Lwowie/dyskoteki,dancingi/ lub na sobotnie zwiedzanie, mogą nabyć bilety w biurze Eko Karpaty na linię autokarową lub cały pakiet pobytowy we Lwowie.

Uruchomienie tej linii jest wynikiem współpracy biur podróży zaangażowanych w rozwój turystyki, bez których nie byłoby takiej możliwości. Jest to również praktyczny owoc odbytej konferencji w Myczkowcach z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego dla branży turystycznej z Regionu Bieszczadów Ukrainy i Słowacji.

Dodatkowym atutem tego przedsięwzięcia jest rozwój i współpraca podmiotów i organizacji branży turystycznej miast: Lwowa i Ustrzyk Dolnych w zakresie szeroko pojętej turystyki.

Zwracamy się z prośbą o informowanie o tej linii wszystkich przyjaźnie nastawionych na rozwój ruchu turystycznego.

Koordynatorem po stronie polskiej jest biuro podróży GRUPA Eko-Karpaty Ustjanowa Górna k/Ustrzyk Dolnych, tel. 0-13 461 10 09, http://www.eko-karpaty.com
Z turystycznym pozdrowieniem:
Prezes Grupy Eko-Karpaty
Bogusław Pleskacz