Dni Czudca już w sobotę.

Pod patronatem Super Nowości zainaugurowane zostaną w sobotę rano Dni Czudca. Impreza rozpocznie się na miejscowym rynku a rozpocznie ją koncert kapeli ludowej. O godzinie 13 na stadionie sportowym w Czudcu rozpocznie się turniej szkółki piłkarskiej o puchar wójta.
Wieczór należał będzie do młodzieży, dla której zagrają kapele rockowe. Dzień zakończy dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzą radiowi prezenterzy.
W niedzielne popołudnie zagrają zespoły z Ameryki Południowej i Ukrainy, a całość obchodów zakończy zabawa taneczna.

Wszyscy, którzy w tych dniach odwiedzą czudecki stadion, będą mogli podziwiać stoiska i pokazy rękodzieła artystycznego. Na najmłodszych czekać będzie wesołe miasteczko, przejażdżki bryczką i paintball.
Niewątpliwie dużą atrakcją Dni Czudca będą wybory Miss. Udział w nich mogą wziąć mieszkanki gminy Czudec, które mają nie mniej niż 16 lat i nie więcej niż 28. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 18 czerwca, pod nr tel. 277-24-44.

Warto spróbować swych sił w wyborach najpiękniejszej, bo na finalistki czekają atrakcyjne nagrody: rower górski, DVD, odkurzacz, robot kuchenny. Miss dziennikarzy otrzyma magnetowid ufundowany przez redakcję Super Nowości i Radio Leliwa.

To jednak jeszcze nie wszystkie atrakcje Dni Czudca. O innych poinformujemy w kolejnych wydaniach gazety.