Dyżurny policji w Krośnie otrzymał zgłoszenie o potencjalnej zbrodni – 40-letni mężczyzna padł ofiarą zabójstwa

We wspomnianą sobotę, tuż po godzinie 21:00, centrala Policji w Krośnie otrzymała niepokojący telefon. Zgłaszający informował o możliwości popełnienia zbrodni. Ofiarą miał być 40-letni mężczyzna. Sprawą natychmiast zajęły się odpowiednie służby, które wszczęły śledztwo.

Tego samego dnia, 16 marca, w malowniczych Łączkach Jagiellońskich położonych w gminie Wojaszówka niedaleko Krosna, doszło do tragicznego zdarzenia. Na miejscu zostało odnalezione ciało czterdziestolatka. Wszystko wskazywało na to, że mogło dojść do morderstwa.

Podkomisarz Paweł Buczyński, reprezentujący Komendę Miejską Policji w Krośnie, przekazał nam niepokojące informacje. Policja na miejscu zdarzenia odnalazła zwłoki mężczyzny, a obrażenia na ciele sugerowały brutalne działanie innego człowieka. W wyniku szybko podjętej akcji, funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu i mogą mieć bezpośredni związek z tym strasznym wydarzeniem.

Obecnie prowadzi się dochodzenie w tej sprawie, z inicjatywy prokuratury. Ciało ofiary zostało zabrane i zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.