I BAL CHARYTATYWNY W SANOKU

W dniu 11-01-2009 o godz. 17 rozpocznie się I CHARYTATYWNY BAL KARNAWAŁOWY w Sanoku organizowany przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka.
Bal jest organizowany dzięki oddolnej społecznej inicjatywie studentów kierunku Kultura Krajów Karpackich PWSZ w Sanoku ,którzy chcą pomóc dzieciom z Bieszczadzkich Szkół Podstawowych.
Pieniądze zebrane z dobrowolnych datków oraz loterii fantowej, która odbędzie się podczas balu dzięki uprzejmości firmy „ INTERQ” Dostawcy Usług Internetowych oraz Jolart. Artur Czubek – zostaną przekazane do jednej z Bieszczadzkich Szkół, o czym z przyjemnością poinformują organizatorzy Balu.
Nie sposób jednak nie wspomnieć o wielkim wsparciu jakiej udzielił Centrum Promocji Zdrowia SANVIT który udostępnił bezpłatnie studentom przystrojoną salę balową w Hotelu SANVIT, jak również obniżył maksymalnie marże, by studenci mogli zorganizować Charytatywny Bal na rzecz dzieci.
Bal nie odbyłby się jednak bez Głównego sponsora , którym jest nowo otwarty w Sanoku elektromarket MediaExpert o powierzchni 1500 mkw. W ofercie elektromarketu znajduje się ponad 20 tys. pozycji asortymentowych w doskonale wyeksponowanych działach.

Mediaexpert oferuje dla Klientów specjalne oferty i obniżki cen a już teraz w styczniu Mediaexpert rozpoczyna coroczną wyprzedaż elektroniki użytkowej . Wszystkie towary zawarte w ofercie są nowe i objęte gwarancją.
Dlatego Mediaexpert jest ulubionym elektromarketem dla studentów. Na dobrą opinię sklepu wpływ maja ogromny wybór sprzętu, fachowa i miła obsługa oraz specjalne akcje promocyjne
Trzeba zaznaczyć że dzięki dobremu sercu w/w firm ten Charytatywny Bal mógł się odbyć za darmo dla uczestników, którzy zechcieli wziąć udział w tej dobroczynnej imprezie.
Należy wspomnieć, iż zaproszenie przyjął Burmistrz Miasta Sanoka Wojciech Blecharczyk, jak również inni członkowie Rady Miasta m. in przew. Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki Maciej Bluj. Władze naszego miasta z życzliwością wsparły tę charytatywną imprezę na rzecz dzieci.

Wiadomość została nadesłana przez: Andrzej Pocztański