Jaka pralka do 3000 zł? TOP 3 modele od Whirpool

Sprzęty Whirlpool zachwycają wzornictwem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Jeśli planujesz kupić nową pralkę, sprawdź propozycje tego producenta! Ich cechą charakterystyczną jest technologia Szósty Zmysł, która pozwoli ci osiągnąć możliwie najlepsze efekty prania. Zobacz polecane modele pralek do 3000 zł i dowiedz się, która z nich będzie najlepszym zakupem!

Pralki Whirlpool – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Whirlpool od lat kojarzy się z technologią Szósty Zmysł. To autorskie rozwiązanie firmy, która dostosowuje parametry prania do załadunku pralki – tak, by osiągnąć najlepsze rezultaty, zużywając przy tym tylko tyle wody i energii elektrycznej, ile jest konieczne.

Ale to dopiero początek możliwości, jakie znajdziesz w pralkach Whirlpool. Warto też zwrócić uwagę na silnik ZEN – cichy i wydajny. Możesz liczyć na mniejsze wibracje podczas wirowania, a przy tym – na bardziej dyskretną pracę urządzenia.

Zestaw innowacyjnych technologii zależy od konkretnego modelu. W budżecie do 3000 zł masz wiele propozycji z flagowymi dla marki Whirlpool rozwiązaniami, na czele z FreshCare+. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz wyjmować ubrań z bębna od razu po zakończeniu prania – masz na to nawet sześć godzin!

Jak wybrać najlepszą pralkę Whirlpool? Sprawdź parametry!

Orientujesz się już w najważniejszych innowacjach marki Whirlpool. Jak wybrać najlepszy model spośród propozycji producenta? Porównaj parametry! Przy decyzji o zakupie konkretnego sprzętu najważniejszymi parametrami jest wielkość wsadu i wymiary urządzenia. Pozwoli ci to stwierdzić, czy urządzenie dobrze wkomponuje się w przestrzeń twojej łazienki lub pomieszczenia gospodarczego. Zwróć też uwagę na klasę energetyczną i zużycie prądu na 100 cykli, a także – generowany podczas pracy hałas.

Ważna będzie również szeroka gamą programów prania oraz technologie ułatwiające pozbywanie się plam.

Każdy doceni także łatwe sterowanie urządzeniem oraz atrakcyjny design.

Polecane pralki Whirlpool do 3000 zł

Dobrze mieć określony budżet, w którym chcesz się zmieścić – znacznie łatwiej wówczas zdecydować, który model wybrać. Kwota 3000 zł daje wiele możliwości – sprawdź najchętniej kupowane pralki Whirlpool w tym przedziale cenowym!

  • WHIRLPOOL W6X W845WB EE Supreme Silence – elegancki sprzęt, w którym wypierzesz 8 kg ubrań. Maksymalna prędkość wirowania to 1351 obrotów na minutę. Zwróć uwagę na wysoką klasę energetyczną B. Znajdziesz tu szereg innowacji, z technologią Szósty Zmysł na czele. Docenisz też FreshCare+, czyli możliwość pozostawienia prania w bębnie po zakończeniu cyklu do sześciu godzin. Możesz także dołożyć pranie w trakcie cyklu – to zasługa przycisku Start/Pauza. Spodoba ci się również możliwość dezynfekcji parą wodną oraz program Odświeżanie parowe.
  • WHIRLPOOL FFD 11469 BV EE – bardzo pojemna pralka (11 kg!) o wysokiej klasie energetycznej A. Maksymalna prędkość wirowania w tym modelu to 1400 obrotów na minutę. Znajdziesz tu wiele zaawansowanych rozwiązań, w tym technologie Szósty Zmysł oraz FreshCare+. Do gustu przypadnie ci się także program Odświeżanie parowe oraz odplamianie Clean+.
  • WHIRLPOOL FFD 9458 BSV PL – zbierająca entuzjastyczne oceny pralka o pojemności 9 kg. Maksymalna prędkość wirowania to 1351 obrotów na minutę. Klasa energetyczna tego sprzętu to B. Czekają tu innowacje opisane przy wcześniejszych modelach, w tym Szósty Zmysł, FreshCare+, Odświeżanie parowe czy Clean+.

Chcesz poznać inne modele tego producenta? Sprawdź pralki Whirlpool w sklepie MediaMarkt i porównaj specyfikacje!