Karpackie Centrum Turystyki Aktywnej ZIELONY ROWER

Karpackie Centrum Turystyki Aktywnej „ZIELONY ROWER” Przedsiębiorstwo Społeczne zaprasza do nowo otwartej Kawiarni „Zielony Rower”.
Ta niezwykle oryginalna kawiarnia mieści się w Lesku na Placu Konstytucji 3 Maja 7 (budynek dawnej poczty). Miejsce jest utrzymane w klimacie charakterystycznym dla Bieszczadów – rzeźby, rękodzieło, obrazy lokalnych twórców czynią z niej również galerię sztuki. Nastrojowa muzyka, miła atmosfera zachęcają do spędzenia w kawiarni wolnego czasu. Dodatkową atrakcją jest możliwość zakupienia wytworów rąk ludzi – partnerów Fundacji Bieszczadzkiej Partnerstwo dla Środowiska i Grupy Partnerskiej „Zielone Bieszczady”, bowiem kawiarnia prowadzi również sklepik lokalnych produktów. Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy.
Kolejną atrakcją są organizowane tu warsztaty twórcze. Cykl warsztatów rozpoczął się 16.03.2007 r. Do tej pory odbyły się warsztaty bibułkarskie, które prowadzi pan Andrzej Kusz, warsztaty lepienia aniołków z masy solnej i tzw. „Wieczór pisankowy” – wykonywanie ozdób wielkanocnych, prowadzone przez panią Annę Niedzielę. Cieszy nas fakt, że pomysł warsztatów bardzo się spodobał. W kawiarni było tłoczno. Uczestnikami zajęć były zarówno dzieci, młodzież, jak i osoby starsze – trafiło się też kilku panów. Co ważne, zajęcia te – przez jakiś czas – będą bezpłatne. W ten sposób firma chce zachęcić do korzystania zarówno z usług kawiarni „Zielony Rower” jak i Karpackiego Centrum Turystyki Aktywnej „ZIELONY ROWER” Przedsiębiorstwa Społecznego.
Zamierzamy też utworzyć w kawiarni „Zielony Rower” Centrum Planowania Wypraw, gdzie uzyskają Państwo kompleksową informację o tym, jak najciekawiej spędzić czas w Bieszczadach.
Kawiarnię prowadzi pani Joanna Dobrowolska wraz z pracownikami Karpackiego Centrum Turystyki Aktywnej „ZIELONY ROWER” Przedsiębiorstwa Społecznego.

Kawiarnia jest czynna:
– w poniedziałki i wtorki i czwartki od godz. 14.00 – 20.00
– piątki, soboty i niedziele od godz. 14.00 – 22.00

W najbliższym czasie – 12 kwietnia o godz. 18.00 – odbędzie się Wieczór Zdobywców Kilimandżaro.
W programie:
– pokaz zdjęć z podejścia na szczyt Kilimandżaro,
– pokaz zdjęć z najpiękniejszych parków narodowych Tanzanii: Serengeti, Ngorongoro.

Spotkanie poprowadzą zdobywcy KILIMANDŻARO:
Mieczysław Darocha i Tadeusz Oszer

Liczba miejsc ograniczona !
Chętnych prosimy o zgłaszanie się do kawiarni „Zielony Rower”
Kontakt: 013 469 62 90
Pl. Konstytucji 3-go Maja 7
38-600 Lesko

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Aktualne informacje i zdjęcia znajdą Państwo na stronie:
www.zielonyrower.pl/kawiarnia
www.zielonyrower.pl
Pozdrawiam,

Joanna Szpak
Karpackie Centrum Turystyki Aktywnej
\”ZIELONY ROWER\” Przedsiębiorstwo społeczne
ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7
38 – 600 Lesko
tel./fax + 48 (0-13) 469 62 90

Wiadomość została nadesłana przez: [email protected]