Kolej Linowa Kiczera w Puławach koło Rymanowa zaprasza na narty!

Na narty zapraszamy do Puław k. Rymanowa. Kilka mroźnych dni sprawiło, że stok został dośnieżony a warunki każdego kolejnego dnia są lepsze. Ruszył KONKURS DLA NARCIARZY – WYGRAJ CAŁODZIENNY KARNET! http://www.konkurs.epodkarpacie.com.
Do użytku została oddana nartostrada o łącznej długości 1200 m. W miniony weekend Kolej Linową Kiczera Puławy odwiedziło sporo narciarzy nie tylko z Podkarpacia. Pomimo ogólnie trudnych warunków pogodowych stok na Kiczerze udało się przygotować na okres świąteczno noworoczny. Wielu narciarzy, którzy nie mogąc doczekać się pierwszego weekendu z nartami przybyli masowo z całego regionu.
Trasy jak na te trudne warunki pogodowe przygotowane były dobrze, trafiały się miejsca z mniejszą ilością śniegu ale na tak szerokim stoku można było sobie poradzić. Narciarze byli wyrozumiali i cierpliwie czekali w 15 minutowej kolejce.

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie gdzie do wygrania każdego jest 1 karnet całodniowy ufundowany przez Wyciąg Narciarski Kiczera Puławy.

Strona KONKURSU:
http://www.konkurs.epodkarpacie.com