Konkurs fotograficzny Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs fotograficzny pn. „Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu”. W konkursie może wziąć udział każdy kto pstryknie kilka zdjęć z Podkarpacia i uchwyci piękno jego zabytków, przyrody lub innych urokliwych zakątków. Nadsyłane prace będą oceniane za pomysł, kompozycję i zgodność z tematyką.

Każdy z uczestników może przesłać maksymalnie pięć zdjęć na papierze fotograficznym w formacie 10×15 cm lub na CD (format JPG, rozmiar od 1 – 5 mB) na adres PROT lub na adres e-mail: [email protected]. Prace powinny być opisane danymi autora, tytułem, datą i miejscem ich wykonania. Do zdjęć należy dołączyć Kartę Zgłoszenia, dostępną na stronie: www.podkarpackie.travel.pl.

Na autora najlepszych prac czeka cyfrowa lustrzanka marki Sony ALPHA 200 K ufundowana przez Firmę Fotograficzną „FOTOS” z Łańcuta.

Konkurs trwa do 31 sierpnia. Wyniki zostaną ogłoszone m.in. na stronach Organizatorów oraz przez patronujące konkursowi media. Wszystkie prace zostaną umieszczone w Albumie Wędrówki Podkarpackie 2009 na stronie www.podkarpackie.travel.pl.

Regulamin konkursu dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych na stronach www.podkarpackie.travel.pl oraz w biurze PROT, adres: 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok.302.