Konkurs Wędrówki Podkarpackie Trwa

Jakie jest Twoje ulubione miejsce wypoczynku w podkarpackim? Podziel się tą wiadomością z innymi i zgłoś swoją propozycję w konkursie „Wędrówki Podkarpackie” Zagłosuj! – Możesz zdobyć atrakcyjną nagrodę!
Aby ZGŁOSIĆ OBIEKT DO KONKURSU przejdź na stronę konkursu Wędrówki Podkarpackie. Głosowanie nabiera tempa. Konkurs nagradza podkarpackie turystyczne podmioty gospodarcze, wyróżniające się wysoką jakością świadczeń oraz oryginalnością proponowanych form wypoczynku. Na laureatów konkursu czekają: statuetki ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej przyznawany przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną, ponadto po zakończeniu konkursu PROT wyda przewodnik turystyczny po województwie podkarpackim, w którym szczególnie poleci obiekty i miejsca wyróżnione w konkursie.
Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów publikowanych pocztowych regionalnej prasie, kart pocztowych i Internetu. Kupony i karty pocztowe należy wysyłać na adres Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302. Głosowania za pośrednictwem Internetu można dokonać na stronach: www.podkarpackie-turystyka.pl i www.wedrowki.epodkarpacie.com. Na swoje ulubione miejsce wypoczynku głosujecie w następujących kategoriach:
1) Wygodny kwaterunek – w tej kategorii wybieracie najlepsze hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, schroniska, campingi, pola namiotowe i gospodarstwa agroturystyczne.
2) Smaczne jadło – najlepsze restauracje, kawiarnie, karczmy, zajazdy, puby, itp.
3) Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu to konkurs fotograficzny. Fotografujecie najbardziej urokliwe turystycznie miejsca naszego województwa, również te mało znane, a waszym zdaniem interesujące. Liczy się pomysł, kompozycja i zgodność z tematem konkursu. Przysyłacie pocztą na adres PROT t.j. 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302 od 1 do 5 zdjęć. Mogą to być odbitki kolorowe na papierze fotograficznym w formacie 10×15 cm lub zdjęcia na CD – format JPG, rozmiar od 600 kB do 2 mB, można je również przesłać mailem na adres: [email protected]. Każde zdjęcie powinno być opisane danymi autora oraz tytułem zdjęcia, datą i miejscem jego wykonania. Termin przyjmowania fotografii to: 10.09.2006 r., o przyjęciu decyduje data stempla pocztowego. Na zwycięzców czekają nagrody, a wybrane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach internetowych: www.podkarpackie-turystyka.pl, www.wedrowki.epodkarpacie.com oraz w wydawnictwach Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Nagrody:
POBYT WEEKENDOWY W BIESZCZADACH
APARAT FOTOGRAFICZNY – główna nagroda w konkursie fotograficznym ufundowana przez Podkarpacki System Dociepleń Greinplast Sp. z o.o.
namiot firmy Alpinus – GIBSPORT Sklep Serwis Komis Sportowy
krzesło obrotowe – Nowy Styl sp. z o.o.
albumy, książki – Wydawnictwo Mitel
przewodniki, mapy – Wydawnictwo Pascal

Lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona w trakcie gali finałowej oraz na stronach internetowych: www.podkarpackie-turystyka.pl i www.wedrowki.epodkarpacie.com. Informacja o miejscu oficjalnej gali zostanie podana w późniejszym terminie w mediach regionalnych patronujących konkursowi /prasa, radio, tv, Internet/.