Nowości w Serwisie – Podkarpackie Forum Turystyczne

Szanowni Państwo,
Specjalnie dla naszych stałych czytelników (i zgodnie z ich sugestiami), pod adresem http://www.forum.epodkarpacie.com uruchomiliśmy w dniu wczorajszym Podkarpackie Forum Turystyczne. Na jego łamach można będzie prezentować opinie, uwagi i problemy z jakimi spotykamy się w życiu codziennym na Podkarpaciu, a w szczególności z te, związane z turystyką, sportem i rekraacją. Mamy nadzieję, iż zaproponowane kategorie nie wyczerpują wszystkich Państwa pomysłów i już niedługo poszerzymy je o następne, jeszcze ciekawsze kategorie.

Dla obiektów turystycznych i instytucji przygotowaliśmy specjalne Forum Ogłoszeniowe, na którym będzie można umieszczać informacje przypominające bardziej swoją treścią ogłoszenia niż temat dyskusji (np. sprzedam, kupię, oferuję, oferty noclegowe itp.). To w celu nie zaśmiecania innych kategorii ogłoszeniami.
Prosimy o przekazanie naszej informacji osobom zainteresowanym, które będa mogły wykorzystać funkcjonowanie forum do celów promocji i rozwoju turystyki w naszym województwie.
Zobacz nasze FORUM: http://www.forum.epodkarpacie.com

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem udostępnionym przez Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Rzeszowie.
W treści artykułu znajdą Państwo informacje o przydatności do kąpieli zbiorników wodnych, kąpielisk i rzek przed sezonem 2004, oraz informacje o obiektach turystyczncyh, zamkniętych w tym roku z powodu nie dostosowania się do zaleceń Stacji.
Aby dowiedzieć się więcej kliknij TUTAJ.

Przypominamy także, że propozycje ciekawych informacji można dodawać na stronie głównej klikajć link DODAJ SWOJEGO NEWSA. Będą się one pojawiać do 48 godzin od momentu dodania. W celu przyśpieszenia
publikacji wiadomości należy skontaktować się z nami mailem.

Zespół Podkarpackiego Portalu Turystycznego
Zagranij nagrody! http://www.konkurs.epodkarpacie.com