Plecak wodoszczelny na kajak – czy warto go mieć?

Lubisz spływy kajakowe? Zastanawiasz się zawsze, co zrobić ze swoim ekwipunkiem? Jeśli chodzi o ubrania na zmianę, to nie ma większego problemu – w przypadku zamoknięcia szybko wyschną…Ale sprawa z wszelką elektroniką, w tym np. z telefonem komórkowym, ma się już nieco inaczej. To z reguły nie są tanie rzeczy, a wystarczy chwila nieuwagi, aby wpadły nam do wody. Dlatego warto posiadać w swojej szafie plecak wodoszczelny na kajak.

Plecak wodoszczelny na kajak…i nie tylko

Nie możesz doczekać się leniwych dni spędzonych nad jeziorem, gdzie czekają na Ciebie rowerki wodne? Zacząłeś przygodę z pływaniem na SUPie i aż przebierasz nogami na myśl o przyszłym sezonie? A może wolisz spokojniejsze aktywności na dworze, jak np. jazda na rowerze lub piesze, górskie wycieczki? Jeżeli którekolwiek z zadanych pytań Cię dotyczy, to koniecznie kup dobrej jakości wodoodporny plecak, z którego pożytek będziesz miał Ty i cała Twoja rodzina. Plecak wodoszczelny na kajak przydaje się nie tylko na tej jednostce pływającej – opowiem Ci to na swoim przykładzie. Na wakacjach w Tunezji miała miejsce ciekawa wycieczka, a mianowicie: kilkugodzinna przejażdżka quadami. Super frajda! Ale też mnóstwo pyłu i unoszącego się wszędzie drobnego piasku. Gdy już było po wszystkim, z przerażeniem spojrzeliśmy na nasz wodoodporny plecak…dosłownie zmienił barwę z żółtego na brązowy! Ale! Po powrocie do hotelu spłukaliśmy cały brud pod prysznicem – całość zajęła nam dosłownie kilka sekund. Nie wyobrażam sobie, jak po czymś takim zachowałby się zwykły plecak – pewnie nadawałby się tylko do śmieci…Dlatego uważam, że pojęcie “plecak wodoszczelny na kajak” nie oddaje w pełni jego możliwości! I z całą pewnością warto go mieć!

Najlepsze produkty wodoszczelne

Jest jedna marka, która cieszy się ogromną popularnością wśród wszystkich wodniaków. Jej wodoszczelne produkty (m.in. plecak wodoszczelny na kajak, torby wodoodporne, etui, saszetki, mapniki) są – kolokwialnie mówiąc – nie do zdarcia. Ogromna część z nich potrafi zachować pełną szczelność nawet w przypadku całkowitego zanurzenia do głębokości aż 6 metrów! Tyczy się to przede wszystkim etui na telefon (na którym w chwilach odpoczynku możesz przeglądać ciekawe strony www), które poza tym, że zapewniają pełne bezpieczeństwo w wodzie, to jeszcze zachowują wszystkie funkcje ekranu dotykowego. Dzięki temu możesz robić podwodne zdjęcia! Brzmi super, nieprawda? No, ale nadal nie wiesz, co to za marka – już spieszę z jej przedstawieniem.

Over Board

Over Board to zagraniczna marka, której założycielami jest para przyjaciół – zapalonych miłośników sportów wodnych. Swoje pierwsze prototypy tworzyli na własny użytek, gdyż nie mogli znaleźć niczego, co w pełni sprostałoby ich oczekiwaniom. Plecak wodoszczelny na kajak, torby wodoodporne, worki żeglarskie i całe mnóstwo innych akcesoriów okazało się być tak świetnej jakości, że bardzo szybko udało im się podbić najpierw lokalny, a z czasem światowy rynek. Niezaprzeczalnie wysoka jakość nie oznacza nie wiadomo jak wygórowanych cen – plecaki wodoszczelne na kajak zaczynają się już od nieco ponad 100 złotych. Cała reszta – zależnie od stopnia wodoszczelności, pojemności i oczywiście rodzaju danego produktu – to koszt nieprzekraczający kilkuset złotych.

Gdzie znaleźć asortyment marki Over Board?

Zajrzyj na stronę https://gosup.pl/, gdzie znajduje się chyba najbogatszy wybór akcesoriów sygnowanych logiem marki Over Board. Najlepsze plecaki wodoszczelne na kajak i inne, niezwykle przydatne wodoodporne produkty znajdziesz właśnie w tym miejscu. A co poza tym? Świetne deski SUP, wiosła, pagaje, kapoki, odzież do noszenia w wodzie i wiele, wiele więcej. To miejsce idealne zarówno dla amatorów, którzy dopiero zaczynają kompletować swoją “wodną wyprawkę”, jak i dla profesjonalistów chcących doposażyć swój ekwipunek.