Podkarpackie niebezpieczeństwo na drodze: Młody kierowca BMW uderzył w budynek

Niedawno policjanci z drogówki w Jarosławiu odnotowali kolejny incydent drogowy, do którego doszło na ulicy Jana Pawła II w tym mieście. W wyniku zdarzenia, 19-letni kierujący samochodem marki BMW utracił kontrolę nad swoim autem, co doprowadziło do kolizji z budynkiem – uderzył w schody i elewację, a następnie zatrzymał się na jezdni. Na szczęście zarówno młodemu kierowcy, jak i dwóm pasażerom, którzy byli z nim w pojeździe, nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, tuż przed godziną 3:00, na wspomnianej ulicy Jana Pawła II w Jarosławiu. Policjanci jarosławskiej drogówki po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalili, że 19-letni mieszkaniec Jarosławia najprawdopodobniej stracił panowanie nad swoim samochodem marki BMW. W efekcie pojazd ten zjechał na chodnik i uderzył w schody oraz elewację budynku, powodując jej uszkodzenie. Samochód zatrzymał się na jezdni. Młody mężczyzna podróżował z dwoma pasażerami, w wieku 18 i 20 lat. Całe szczęście, nikt z nich nie odniósł żadnych obrażeń w tym incydencie.

Podczas prowadzonej na miejscu interwencji, funkcjonariusze pobrali od kierowcy krew do przeprowadzenia badań na obecność alkoholu i innych substancji zabronionych. Następnie 19-latek został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Dodatkowo, młodemu kierowcy odebrano prawo jazdy, a jego samochód został przetransportowany na policyjny parking.

Obecnie policja kontynuuje śledztwo w celu ustalenia dokładnych okoliczności tego zdarzenia drogowego.