Podkarpackie: Nieznane zwłoki odkryte w rzece Solinka przy Jeziorze Solińskim

We wczesnej niedzielnej porannej godzinie w małej miejscowości Wołkowyja, położonej w województwie podkarpackim, doszło do makabrycznego odkrycia. Mowa tutaj o ludzkim ciele, które zostało znalezione w rzece Solinka, leżącej w bliskim sąsiedztwie malowniczego Jeziora Solińskiego. Informację o tym niepokojącym znalezisku przekazała PAP rzecznik prasowy podkarpackiej policji – kom. Katarzyna Kosturek.

Zgodnie z relacją pani komisarz Kosturek, to właśnie po godzinie 9:00 w miejscowości Wołkowyja zidentyfikowano ciało nieznanego człowieka. Zostało ono odkryte w samym korycie rzeki Solinka, znajdującej się tuż obok zalewu solińskiego.

Komisarz Kosturek podkreśliła również, że na obecnym etapie śledztwa nie jest jeszcze ustalona płeć osoby, której zwłoki zostały odnalezione. Śledczy z pod nadzorem prokuratury prowadzą intensywne działania mające na celu identyfikację ofiary oraz wyjaśnienie wszystkich okoliczności związanych z tym niepokojącym zdarzeniem.

Na tę chwilę, ze strony policji nie napłynęły żadne dodatkowe informacje na temat tej sprawy. Więcej szczegółów zostanie udostępnionych w odpowiednim czasie.