Przewodnik Podkarpackie – Nowa pozycja Wydawnictwa Bosz

Nakładem Wydawnictwa Bosz ukazał się „Przewodnik Podkarpackie”, który jest propozycją kierowaną dla wszystkich aktywnie spędzających swój wolny czas. Opracował go znany przewodnik – Stanisław Kłos, autor wielu wydawnictw o Podkarpaciu i Bieszczadach. W przewodniku znajdziemy informacje praktyczne, które ułatwią zaplanowanie zwiedzania Podkarpacia, sporo informacji historycznych, opisy zabytków oraz przydatne mapki i plany. Upiększony został przez 230 fotografii znanych fotografików: Tadeusza Budzińskiego oraz Marka Horwata oraz zdjęciami autora.
Na pochwałę zasługuje bardzo praktyczny (szczególnie dla osób nie znających topografii Podkarpacia) podział na regiony. Mogą one dzięki temu zaplanować swoje wycieczki tak aby żadne godne uwagi miejsce nie zostało pominięte.
Przewodnik stara się oprowadzić czytelnika nie tylko po miejscach będących obowiązkowym „punktem programu” wycieczek ale także prowadzi do miejsc, o których istnieniu wiedzą tylko nieliczni, wytrawni turyści.
Czekamy na Państwa opinie oraz sugestie na temat tej pozycji. Mamy nadzieję, że przygotowane i proponowane przez Pana Kłosa propozycje atrakcyjnych miejsc Podkarpacia w pełni zaspokoją apetyt tych, dla których poznawanie regionu jest sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu.
Przewodnik został bardzo elegancko wydany, na dobrej jakości kredowym papierze a dla turystów anglojęzycznych przygotowano krótkie streszczenie.

– projekt graficzny Tadeusz Nuckowski
– format 120 x 220 mm
– 396 stron
– ponad 230 zdjęć
– oprawa miękka
– cena katalogowa 35 zł