Rajd Połoniny 2009 z SKPB Warszawa

„Pół wieku na Połoninach” Lato w pełni, ale wszystkich miłośników przybranych w jesienne barwy gór i połonin na pewno ucieszy informacja o kolejnej organizowanej w Bieszczadach imprezie. Pod koniec września Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie ma zaszczyt po raz 50-ty zaprosić Was w góry na studencki rajd Połoniny. Każdy uczestnik jest mile widziany, niezależnie od wieku i doświadczenia w górach; wystarczą mocne buty, plecak i dobry humor. Będzie okazja odwiedzić zapomniane przez wszędobylską cywilizację doliny, a także pozachwycać się dziką przyrodą w jesiennej szacie. Jak co roku, do wyboru będą różne trasy – tygodniowe i klikudniowe, z noclegami w namiotach lub stodołach gościnnych gospodarzy. Wszystkie trasy łączy jednak wędrówka z plecakiem przez urokliwe wrześniowe Bieszczady, dobra zabawa oraz ześrodkowanie, czyli pełne atrakcji spotkanie wszystkich wędrowców na koniec rajdu.

Tym razem trasy spotkają się 26 września w Woli Michowej, gdzie z okazji jubileuszowej edycji rajdu oprócz tradycyjnego wspólnego ogniska przygotowywane są dodatkowe atrakcje. Wieczór uświetni m.in. koncert Słodkiego Całusa Od Buby i zespołu Bez Jacka, a także Maćka Służały – wykonawców dobrze znanych wielu turystom i miłośnikom poezji śpiewanej.

Przewodnicy SKPB Warszawa prowadzą wyjazdy nieodpłatnie, dla własnej satysfakcji. Dzięki temu można naprawdę tanio pochodzić po górach w miłym gronie. Więcej informacji o imprezie, w tym opisy tras i regulamin, znajduje się na stronie www.skpb.waw.pl. Zapraszamy!

Anna Jurkiewicz
SKPB Warszawa

Wiadomość została nadesłana przez: Paweł Gilewski