Sylwester 2006 – Kolej Linowa Kiczera Puławy Zaprasza!

Informacja o zabawie sylwestrowej w Puławach na KICZERZE. Zapraszamy do wzięcia udziału w narciarskim Sylwestrze w Puławach na KICZERZE. Ostatniego dnia roku będziemy jeździć na nartach i bawić się w restauracji przy wyciągu. A oto szczegóły imprezy. Koszt zaproszenia dla jednej osoby to 150-, zł. W tej cenie zawiera się:
– karnet na wyciąg (czasówka od godz. 20.00 do 23.40)
– zabawa przy muzyce od godziny 20.00 do rana
– posiłki w czasie zabawy (ciepłe dania, szwedzki bufet, napoje)
– szampan i ognisko na przywitanie Nowego Roku
– inne atrakcje i niespodzianki
Jak na bal sylwestrowy, impreza będzie miała dość kameralny charakter, gdyż przygotowana jest dla setki uczestników.
Zwolennicy napojów wyskokowych muszą zapewnić je sobie sami. W restauracji nie ma możliwości kupna alkoholu. Stroje dowolne – przewidujemy sportowy charakter zabawy. Zabiegamy o zapewnienie transportu po zabawie dla gości sylwestrowych.
Aby zarezerwować bilet należy skopiowac, wypełnić i przesłac na maila formularz oraz wpłacić zaliczkę wysokości 50 zł za osobę. Resztę sumy należy wpłacić przed godziną 20.00 w kasie wyciągu w dniu zabawy sylwestrowej.

Przed wpłatą proszę o kontakt i upewnienie się w sprawie wolnych miejsc!!! Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres [email protected] lub telefon Tomisław Brózda – 889 635 386, 013 43 59 001 (prosić Tomisława) oraz gg 8226509

Szczegóły na stronie internetowej:
http://www.kiczerapulawy.pl

Foto: Anna Lewiak