Targi Turystyczne KARPATY 2004

Szanowni Państwo za naszym pośrednictwem Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XII Targach Turystycznych „Karpaty 2004″.
Kierując sie wymogami rynku turystycznego, kolejną edycję imprezy, wpisanej już w regionalną tradycję wystawienniczą, zorganizowano w terminie 12-14 marca 2004. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Bursaki w Krośnie.
Patronat Honorowy nad targami obięli:
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Krosna,
Targi te odbędą się jako samodzielna impreza, która ma za zadanie jednoczyć branżę turystyczną regionu. Drugim zasadniczym celem będzie promocja regionu Beskidu Niskiego i jego unikatowych walorów kulturowch, jako szansy na zintensyfikowanie ruchu turystycznego. Celowi temu mają służyć imprezy towarzyszące.
Udział w Targach będzie doskonałą okazją do zaprezentowania oferty turystycznej na szerszym forum branżowym- nowa formuła, ma bowiem charakter prezentacji dla branży turystycznej, wymiany istotnych doświadczeń co oczywiście nie wyklucza licznego działu zwiedzających. Zaproszenie do udziału w imprezie przyjęli zarówno przedstawiciele firm organizujących imprezy turystyczne z całego kraju jak i Euroregionu Karpackiego oraz prasy – tak branżowej jak i dodatków turystycznych, najpopularniejszych dzienników i tygodników.
Organizator szczególny nacisk kładzie na prezentację oferty wypoczynku przez poszczególne gminy czy też organizacje zrzeszające gospodarstwa agroturystyczne. Ma to na celu pewną kompleksowość oferty, oraz zaistnienia tych gospodarstw na rynku turystycznym.
Zapraszamy rónież na konferencje o charakterze panelu dyskusyjnego, ogniskujące zainteresowanie zaproszonych mediów na szczególnie dla nich interesujących aspektach oferty turystycznej naszego regionu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji
prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Centrum Informacji Turystycznej Krosno
Kierownik Działu Turystyki: Dorota Piwka
Koordynator Targów: Piotr Tabisz
tel;/fax: 0-13 43 024 18,
0-13 43 277 07,
e-mail: [email protected]

CIT Dukla
Spec ds. Promocji:
Kamil Krowicki
tel./fax: 0-13 43 314 85
e-mail: [email protected]
www.beskidniski.info/citdukla