Wiosenny wieczór na wsi podrzeszowskiej.

27 kwietnia 2005 r w Gospodarstwie Agroturystycznym „Dębinówka „w Budziwoju w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Rzeszów od strony południowej Zalewu na Wisłoku odbyło się sympatyczne spotkanie grupy uczestników realizowanego projektu pomocowego „Agroturystyka szansą na zdobycie pracy przez Polaków i Ukraińców” – z właścicielami Polskich gospodarstw agroturystycznych, realizatorami projektu z Towarzystwa Rolno-Przemysłowego „Dolina Strugu, Zarządu Podkarpackiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Gospodarstwa Gościnne”, Dyrektora Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego Stanisława Telesza – oraz Janiny Kamińskiej z PODR w Boguchale – doświadczonej organizatorce agroturystyki na Podkarpaciu.
W obustronnie życzliwej atmosferze uczestnicy „Wiosennego wieczoru na wsi podrzeszowskiej” w Dębinówce – przy wspaniałej kapeli z Bachórza przeżyli wspaniały wieczór przyjaźni z aktorami pomarańczowej rewolucji.
Dużą atrakcją była powietrzna parada zaprzyjażnionych z gospodarstwem „Dębinówka” lotniarzy – pana Pawła Głowiaka i jego kolegów, którzy na motolotniach krążyli nad Dębinówka pozdrawiając uczestników spotkania.

Równolegle prowadzona była prezentacja termomiksów wraz z degustacją. To małe gabarytowo urządzenie i jego możliwości jest ciekawą alternatywą dla wszystkich którzy cenią sobie zdrowie i czas Pani domu. Zabrakło czasu na rozpalenie przygotowanego „ogniska przyjażni”- przenosząc wzniecony ogień współpracy i przyjażni do serc uczestników spotkania.

Wspaniała pogoda i słońce, które pokonało pochmurną i deszczową pogodę ostatnich dni usatysfakcjonowało gospodarzy „Dębinówki” za włożony trud organizacji spotkania a dopełnieniem tej satysfakcji są Dyplomy uznania Starosty Rzeszowskiego Stanisława Ożoga i Marka Sitarza.

Podjęto decyzję organizacji cyklicznej takich spotkań i wieczorów w formule „4 pory roku w Dębinówce”

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć ze spotkania oraz na następne spotkania W DĘBINÓWCE:’- w.g. aktualnej oferty na rok 2005-04-27