Województwo Podkarpackie bezkonkurencyjne w Poznaniu

TOUR SALON to największe w Polsce i Europie Środkowo–Wschodniej targi turystyczne. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkudziesięciu krajów. Ich ekspozycje zlokalizowane były w dwóch przestronnych pawilonach, zajmujących ponad 6 tys. m2 – więcej niż w roku ubiegłym.
Tym, co wyróżnia TOUR SALON spośród innych targów turystycznych w Polsce, jest obecność wszystkich polskich regionów. Oprócz regionów na targach wystawiają się również biura podróży, touroperatorzy, ośrodki wypoczynkowe i gospodarstwa agroturystyczne. Ponad jedną czwartą wystawców stanowili goście z zagranicy, reprezentujący prawie wszystkie kontynenty.

Jako województwo z Poznania wróciliśmy aż z czterema nagrodami.

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego odebrał dwie bardzo cenne nagrody:
Nagroda w Konkursie ACANTHUS AUREUS
Nagroda przyznawana jest za projekt stoiska oraz jego dostosowanie do realizacji strategii marketingowej firmy. Przyznawana jest również za obsługę, profesjonalne materiały oraz wiedzę obsługujących stoisko. Ta nagroda to dla nas ogromne wyróżnienie. Stoisko zaprojektowane było przez firmę POL-SERVICE z Poznania.

Nagroda TV BIZNES – BOMBOWA FIRMA TARGÓW 2006
Ta specjalna nagroda przyznawana jest najbardziej obiecującym instytucjom. Według TV Biznes Województwo Podkarpackie ze swoją ofertą turystyczną, profesjonalną i miłą obsługą oraz przyszłościową wizją turystyki było bezkonkurencyjne na tegorocznych targach. Nagrodą jest ogromna statuetka i 10 000 zł w postaci emisji filmu na antenie TV Biznes.

Serdecznie dziękujemy naszym podwystawcom, którzy przyczynili się do przyznania nam tylu nagród. Podczas targów byli z nami: Urząd Miasta Tarnobrzega, Uzdrowisko Iwonicz S.A., Schronisko Młodzieżowe „Matecznik” z Przemyśla, Zamek w Baranowie Sandomierskim, ośrodek wypoczynkowy JAWOR z Polańczyka, ośrodek wypoczynkowy RELAVIA z Polańczyka, ośrodek wypoczynkowy OLIMP w Ustrzykach Dolnych, ośrodek wypoczynkowo-konferencyjny Czarna, Biuro Turystyczno-Usługowe Inter Bieszczady.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Turystycznych TOUR FILM również zakończył się dla województwa sukcesem. I nagrodę w kategorii filmów turystycznych zrealizowanych przez telewizję zdobyła TVP S.A. Oddział w Rzeszowie za film „POZNAJ PRAWDZIWE BIESZCZADY”.

Centrum Informacji Turystycznej przy Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego dostało wyróżnienie w organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną konkursie na najlepsze polskie Centrum Informacji Turystycznej.

Anette Dopciuch
Oddział Promocji
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego