Zapraszamy na DNI BARANOWA SANDOMIERSKIEGO

Tegoroczne obchody „Dni Baranowa Sandomierskiego” będą szczególnie uroczyste. Wraz z tym corocznym świętem swoją XV rocznicę działalności będzie obchodził Samorząd Terytorialny. Co roku, w „Dni Baranowa Sandomierskiego” będzie wręczany medal „Za Zasługi dla Miasta i Gminy Baranów Sandomierski”. Medal Burmistrza Miasta i Gminy i Rady Miejskiej będzie od tej pory przyznawany tylko jednemu kandydatowi do tego tytułu, a wybieranego przez Kapitułę Tytularną.
Już 2 maja o godz. 1400 rozpoczną się zawody wędkarskie na zbiornikach wodnych przy ul Mickiewicza. Do zawodów zgłosiło się już 9 drużyn: Urząd MiG, Rada Osiedlowa Miasta Baranów Sandomierski, GZUP, Posterunek Policji w Baranowie, Stacja Paliw „GLIMAR”, Firma „MARKIZETA”, Koło Wędkarskie Nr 8, PZERiI, ARP oddział w Baranowie. Zawody zakończą się o godzinie 1900 wspólną biesiadą przy grillu.
Zachęcamy do zapoznania się z bogatym programem imprezy. W tym roku organizatorzy naprawdę zapewnili nam wiele atrakcji i zadbali o dobry program, w którym chyba każdy znajdzie coś dla siebie. Dla najmłodszych oczywiście wesołe miasteczko od 1 do 3 maja na placu koło Urzędu Miasta i Gminy w Baranowie Sandomierskim.

DNI BARANOWA SANDOMIERSKIEGO
ORAZ XV- lecia SAMORZĄDU GMINNEGO

w dniach od 1 do 3 maja 2005 r.

1 – 3 maja 2005 r.
WESOŁE MIASTECZKO na placu obok budynku Urzędu Miasta i Gminy Baranów Sandomierski

2 maja 2005 r.
Godz. 1400 – Drużynowe zawody wędkarskie, spławikowe na zbiornikach wodnych w Baranowie Sandomierskim o puchar Sekretarza Gminy Baranów Sandomierski. Po zakończeniu – wspólne grillowanie.

3 maja 2005 r.
godz. 900 – Msza Święta za Ojczyznę w kościele parafialnym p.w. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela w Baranowie Sandomierskim

godz. 1300 – Rozpoczęcie uroczystości na Rynku w Baranowie Sandomierskim

godz. 1330 – Występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum w Baranowie Sandomierskim

godz. 1400 – Występ Zespołu Pieśni i Tańca KARPATY

godz. 1530 – Występ zespołu z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim

godz. 1630 – Występ Zespołu Pieśni i Tańca RACŁAWICE

godz. 1800 – Występ KRYSTYNY GIŻOWSKIEJ

godz. 1930 – Wręczenie statuetki „Zasłużony dla Miasta i Gminy Baranów Sandomierski” oraz pucharów zawodów wędkarskich o Puchar Sekretarza Gminy.

godz. 2030 – NORBI z Zespołem – Koncert

Po koncercie zabawa taneczna.
W przerwach programu w dniu 3 maja przewidziane są różne konkursy z nagrodami.