Zawody w skokach przez przeszkody w Leśnej Woli

Klub Jeździecki „Leśna Wola” Głogów Młp pragnie poinformować, że w dniach 11-12 września 2004r. na hipodromie w Leśnej Woli rozgrywane będą Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody o Puchar i Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Głogów Młp. Mamy nadzieję, iż pogoda nie pokrzyżuje nam szyków i dopisze publiczność. Poniżej przedstawiamy szeczgółowy program imprezy i zapraszamy do Leśnej Woli! W sobotę, tj. 11.09, odbędą się konkursy:
Godź. 10:00
– konkurs kl. LL
– konkurs kl. L z oceną stylu jeźdźca
– konkurs kl. P zwykły I półfinał juniorów
Godź. 14:00
– konkurs kl. P zwykły II półfinał juniorów
– konkurs kl. N szybkości I półfinał seniorów
– konkurs kl. C zwykły II półfinał seniorów

W niedzielę, tj. 12.08, odbędą się konkursy:
Godź. 9:00
– konkurs kl. LL
– konkurs kl. L z oceną stylu jeźdźca
– konkurs kl. P do pierwszego błędu
Godź. 14:00
– konkurs kl. N dwunawrotowy finał juniorów
– konkurs kl. C-CC1 dwunawrotowy finał seniorów
Udział w zawodach weźmie około 90 koni i 60 zawodników zrzeszonych w klubach z rejonu Polski Południowej, Zachodniej i Centralnej. Spodziewamy się najleprzych zawodników klasyfikowanych w rankingu krajowym – członków Kadry Narodowej. Klub „Leśna Wola” reprezentuje sześciu zawodników. Dwóch seniorów, czołowych polskich jeźdźców- Jarosław Skrzyczyński i Sławomir Uchwat, junior Ewa Walas oraz trzech juniorów młodszych.
Podczas zawodów przewidywane będą imprezy towarzyszące – występ jednego z najleprzych zespołów ludowych województwa podkarpackiego, motocyklowy pokaz kaskaderski, oraz dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na terenie stadniny znajduje się motel, restauracja z doskonałą kuchnią domową i myśliwską, ponadto, podczas zawodów w budynku grilowym, będą serwowane znakomite dania grilowe.
Głównym sponsorem imprezy jest firma VIDOK i Burmistrz Miasta i Gminy Głogów Mł, a także Auto Centrum, Comercial Union. Patronat medialny będzie sprawować Gazeta Anonse, Gazeta Codzienna Nowiny i telewizja regionalna.

Wiadomość została nadesłana przez: [email protected]