Zimowy Rajd na Kopystańkę – PTTK Przemyśl

21 stycznia 2006 roku odbędzie się IV Zimowy Rajd na Kopystańkę Klubu Górskiego PTTK „Karpaty”. Trasa rozpocznie się na przystanku PKS Cisowa i po minięciu Cisowej rozpocznie się „zdobywanie” Kopystańki, na którą uczestnicy będą się wspinać zalesionym północnym zboczem. Dla zdobywców Korony Pogórza Przemyskiego będzie to doskonała okazja do dołączenia kolejnej „pięćsetki” do kolekcji.
Po dotarciu na szczyt Kopystańki (541 m n.p.m.), na którym odbędzie się tradycyjne „pasowanie na górala” nowych klubowiczów, uczestnicy zejdą do Bryliniec, skąd będzie można wrócić autobusem do Przemyśla. Oczywiście rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, więc jego uczestnicy powinni posiadać obuwie i odzież dostosowane do realiów zimowych wędrówek.
Zapisy będą przyjmowane w siedzibie naszego Oddziału PTTK przy ulicy Waygarta 3 do 19 stycznia (czwartek). Wpisowe: 4 zł członkowie Klubu oraz młodzież szkolna pod opieką dorosłych opiekunów, 5 zł pozostali członkowie PTTK, 6 zł nie zrzeszeni w PTTK. W ramach wpisowego uczestnicy będą mieli zapewniony transport na trasie: Przemyśl – Cisowa oraz ubezpieczenie NNW.
Zbiórka uczestników rajdu o godz. 7:45 przy siedzibie Oddziału PTTK ul. Waygarta 3 w Przemyślu.

ZAPRASZAMY