Bieszczady w kanale TVN METEO

Już od 11 września na kanale TVN meteo będzie emitowany program „PODRÓŻE Z METEO” opowiadający o walorach turystycznych Bieszczad, a także i ofercie skierowanej do gości odwiedzających ten obdarzony niepospolitymi waloramiregion. Premiera każdego z odcinków będzie transmitowana w poniedziałek o 9.45 , a bloki powtarzane będą co 3 godziny przez kolejne pięć dni. Łącznie wyemitowane zostaną cztery odcinki. Tak więc całość kampani będzie trwała niemal miesiąc. Jest to
największa dotychczasowa kampania promująca wypoczynek w Bieszczadach na kanałach ogólnokrajowej i nietylko stacji TV.
Po żmudnych i długich przygotowaniach, mimo niesprzyjającej pogody, powstał bardzo ciekawy , w swej formule odbiegający od wcześniejszych emitowanych w telewizji program, charakteryzujący się wartką akcją , jak i mnogością i wszechstronnością przedstawianych ciekawych wybranych miejsc i ofert. Wraz z prowadzącą Agnieszką Cegielską odwiedzimy okolice Leska, Polańczyka, Cisnej, Wetliny i Ustrzyk Dolnych , poznamy ciekawych ludzi , a wędrując po przepięknych miejscach sprawdzimy jakie atrakcje przygotowali miejscowi gestorzy dla turystów.
Pomysłodawcami akcji są drobni przedsiębiorcy z branży turystycznej z Polańczyka , ale to dzięki wsparciu inicjatywy przez Urząd Marszałkowski oraz przyłączenia się również samorządów gminnych Soliny , Leska i Ustrzyk Dolnych udało się ją zrealizować.
Bieszczady od wielu lat cierpią na niedostateczną promocję w mediach , a informacje pojawiające się często mijają z rzeczywistością. Dlatego tak ważny jest ten pierwszy wspólny krok w kierunku potwierdzenia wizerunku Bieszczad jako regionu przyjaznego dla turysty o każdej porze roku. Miejmy nadzieję , iż powstaną kolejne wspólne projekty cieszące się tak dużym zainteresowaniem władz i lokalnej społeczności , gdyż wszystkim przecież leży na sercu rozwój turystyczny Bieszczad.