Ceikawy pomysł na reklamę dla najciekszych miejsc na Podkarpaciu

Zwracamy się do Państwa z ofertą nowoczesnej kampanii reklamowej, dzięki której będą mogli Państwo współtworzyć sieć informacji turystycznej na Podkarpaciu. Oferta stanowi kompleksowy zestaw usług składający się na nasz produkt. Pozwala ona dotrzeć do klienta-turysty w skuteczny i nienarzucający się sposób, co daje mu swobodę i pewność wyboru. Największym atutem naszej oferty są niskie koszty dające w efekcie atrakcyjną cenę finalną. Charakteryzuje nas również wysoka jakość usług, które wykonujemy dla Państwa. Obszarem naszej działalności jest województwo podkarpackie. Natomiast potencjalnymi odbiorcami są turyści przyjeżdżający, charakteryzujący wszystkie kategorie turysty.
Głównym elementem wchodzącym w skład naszej oferty jest małoformatowa reklama zewnętrzna o formacie 8/6 cm umieszczona na nośniku o wymiarach 180/37 cm .Na każdym nośniku zamieścić można do 50 sztuk folderów bezpośrednio, natomiast w momencie ich braku są one na bieżąco uzupełniane aż do wyczerpania nakładu. Ilość sztuk wchodząca w skład pakietu to 10000 sztuk, rozmieszczona równomiernie na każdym z nośników. Ilość nośników to 28 sztuk, którymi obsadzone są najatrakcyjniejsze miejsca naszego województwa mające większy przepływ turystów niż standardowy. Dodatkowo w skład ceny wchodzi projekt graficzny wraz
z konsultacjami, możliwość wykonania zdjęcia obiektu potrzebnego do projektu oraz element dystrybucji.
Z naszej oferty wyłączone są obiekty hotelarskie oraz gastronomia typowo hotelarska, ponieważ część nośników znajduje się w takich obiektach i nie chcielibyśmy działać na ich szkodę..