Czwartek Podróżnika (09.10.2008) SKALNE RAJE

Od 9.10.2008 (czwartek) wznawiamy cykl spotkań z podróżnikami. Organizatorami są: Galicyjskie Stowarzyszenie Edukacyjne GATE, YES Adventure Club, Szkoła YES oraz Rzeszowski Klub Wysokogórski.
„Czwartki podróżnika” to kontynuacja cieszących się dużym powodzeniem w Rzeszowie „Wtorków podróżnika”, podczas których prezentowane były wyprawy w dzikie i odludne miejsca.

Po wakacyjnej przerwie, zgodnie z sugestiami naszych Gości, postanowiliśmy zmienić termin spotkań z wtorków na czwartki i rozszerzyć formułę tematyczną. Poza spotkaniami z organizatorami i uczestnikami wypraw o charakterze sportowym i eksploracyjnym, chcemy dać możliwość prezentacji podróży dalszych i bliższych, dostępnych dla mniej zaawansowanych sportowo czy eksploracyjnie, ale obdarzonych niemniejszą pasją „backpackerów” i „zwykłych zjadaczy chleba”, którzy potrafią nie tylko realizować swoje marzenia o przygodzie, ale tez ciekawie o nich opowiedzieć używając własnych słów, fotografii i filmu.

„Wtorki podróżnika”, rozpoczęte wiosną 2008 roku stały się nie tylko cyklem ciekawych prezentacji, ale i prawdziwym forum wymiany doświadczeń, pomysłów na następne wyprawy, miejscem, gdzie nikt z nikim nie konkuruje, bo formuła jest otwarta a pytania i odpowiedzi są szczere. Mamy nadzieję, że uda się utrzymać niezwykłą i konstruktywna atmosferę tych spotkań.

Najbliższe spotkanie to prelekcja członków rzeszowskiego środowiska wspinaczkowego zawierająca relacje z wyjazdów w najpiękniejsze europejskie rejony skalne, które udało się odwiedzić w tym roku (Hiszpania, Słowenia, Grecja).

Termin: 09.10.2008 – czwartek

Godzina: 19:30

Miejsce: Kulturalna Piwnica YES, ul. Reformacka 4, Rzeszów

Wstęp wolny

Zapraszamy!