Imprezy i wydarzenia na weekend świąteczny 23-25.12.2005

WYSTAWY
Stalowa Wola – Pejzaże Toma Podla
Muzeum Regionalne przygotowało nową wystawę malarstwa – „Krajobrazy i martwe natury z amerykańskiej kolekcji Toma Podla”. Jest to fragment wielkiego zbioru potomka polskich emigrantów. Obejrzeć będzie można prace takich artystów, jak: Julian Fałat, Jan Cybis, Józef Czapski czy Tadeusz Makowski.
Wystawa będzie czynna od najbliższego poniedziałku. Wstęp – 4 zł. Godziny otwarcia: 8 – 15.30 (pon., śr., czw. pt.), 8 – 18 (wt.) i 16 – 19 (niedziela).W soboty muzeum nieczynne

IMPREZY
RZESZÓW
Na świąteczną imprezę w dwóch salch zaprasza w poniedziałek Akademia. Gwarantowany niezwykły klimat, świtna muzyka i zabawa do białego rana.

FRYSZTAK Wspólne kolędowanie
W niedzielę o godz. 18 na Placu Św. Floriana we Frysztaku odbędzie się niezwykły koncert w wykonaniu orkiestry Pod
Wezwaniem Św. Floriana. Siedem lat temu w bożonarodzeniowy wieczór po raz pierwszy zabrzmiały na Placu św. Floriana we Frysztaku kolędy w wykonaniu Orkiestry Pod Wezwaniem Św. Floriana. Do pomysłu Pawła Armaty i Bogdana Kalisza zapaliło się grono miejscowych muzyków – amatorów. I tak doszło do pierwszego kolędowania: wśród szalejącego śniegu zabrzmiały kolędy. I tak nieprzerwanie Orkiestra co roku gromadzi przy wspólnym kolędowaniu setki mieszkańców Frysztaka, którzy bez względu na panującą aurę przychodzą, aby wspólnie kolędować. Orkiestra czeka na wszystkich, którzy zechcą razem z nią zaśpiewać.

Co słychać w klubach .
PIANO – Rzeszowski Piano Club (przy ul. Moniuszki 2) zaprasza w poniedziałek na muzyczne szaleństwo do białego rana.
FORMALINA Wigilia w Formalinie
Start imprezy w sobote. Wstęp: free . Rzeszów ul. Mochnackiego 23 . Zapraszamy w godzinach wieczornych!

H20
Legendarny klub H20 (ul. Rynek 9) w niedzielę zaprasza wszystkich zmęczonych rodzinnym gadaniem na dyskotekę. W poniedziałek chill’outowa impreza.
COMPACT
Klub Compact zaprasza w poniedziałek na świąteczną dyskotekę. Początek imprezy o godz. 20.30.

IMPERIUM
Klub Imperium w Bratkowicach zaprasza w poniedziałek na imprezę pod nazwą Energia Club Tour. Zagrają gościnnie DJ-ka Asenata Exlibris & DJ Piśko oraz DJ Viagra -rezydent klubu. Bilet 8 zł. Dla pierwszych 50 osób wstęp gratis.

ARMAGEDON W poniedziałek w klubie Armagedon impreza o nazwie Szczepan Christmas Party. Za konsoletą staną DJ Barti & DJ Mattey . Mimo zimy nie zabraknie gorących letnich przebojów . Bilety kosztują 15 zł.

KINO Rzeszów
Piątek w Pubie Kino to impreza „Klubowo na zimę”. Muzyczne prezenty pod choinkę rozdawała będzie Dj Karol. W Kinie bawimy się też w poniedziałek. Tym razem pod hasłem -„Zaszczepa na Szczepana, schudnij w tańcu..”

ATTIC
Pub Attic w Sędziszowie Młp. (ul. 3 Maja 31) to lokal z cyklu „3 w 1”. Jest tu pub, pizzeria i dyskoteka. W piątek dyskoteka. W poniedziałek pierwsza dyskoteka karnawałowa. W czwartek odbędzie się karaoke. Wstęp zawsze wolny. Dla kibiców projekcja meczy i skoków narciarskich. Atutem sędziszowskiego pubu jest oryginalny klimat, częste promocje i… pyszna pizza.

TRYGON, Rzeszów ul. Piłsudskiego 31
TRAFFIC JAM
Start imprezy: 2005.12.26 20:00
Zagrają: Kwazar / W-WA | Mess / PRZEMYŚL | Luck Van Srock

MIRAMONTI
Rzeszowska restauracja (przy ul. Moniuszki 2) zaprasza w poniedziałek na dyskotekę w rytmie lat 60. – 90. Początek o godz. 20. Zagra DJ Sphinx.

LE MADAME
Klub-restauracja Le Madame (ul. Matejki 8) zaprasza w piątek na taneczny wieczór przedświąteczny w rytmach lat 60-90.
Dobra muzyka taneczna do białego rana. W poniedziałek w Le Madame początek karnawału. Zagra DJ Konrad. Koktajl muzyczny, muzyka dla każdego. W czwartkowy wieczór klub zaprasza na karaoke i latino.

ALIBI
Rzeszowski klub Alibi (ul. Mickiewicza 13) zaprasza w poniedziałek na „Szczepanowe Party”. Zagra Dj C:DOOR.
Jazz Club Święta na jazzowo
Jazz Club Gramofon (ul. 3 Maja 13) zaprasza na pierwsze w Rzeszowie trzydniowe jazzowanie…i kolędowanie zarazem. Zagrają zespoły Jazz Saund (w składzie m.in. Władek Wiater – sax, Sabina Tomaka – vokal, piano) oraz AJQ m.in. z Tomkiem Kotarbą na saksofonie i Markiem Koniecznym na gitarze, a także absolwenci wydziału jazzu. W wigilię, pierwszy i drugi dzień świąt, koncerty od godz. 21. Rezerwacje tel. 0 663-44-00-20.
Klub REAKTOR ; Rzeszów ul. HALA PODPROMIE 10 Świąteczny Rock Session
Start imprezy: 2005.12.26 17:00 . Zagrają: Rock, Hard Rock, Świąteczna impreza z cyklu Rockk Session.
REJS GWIAZDKOWE KICZ PARTY
Start imprezy: 2005.12.26 21:30 . Wstęp: 4pln . REJS Rzeszów ;ul. Mickiewicza 11
Zagrają: POP,ROCK,REGGAE,DISCO,LATA 80’TE
IMPREZA Z MUZYKA POP,ROCK I DISCO PRZEPLATANA TOTALNYM KICZEM 🙂 NIE ZABRAKNIE STARYCH DOBRYCH LAT 80 -TYCH ANI DISCO POLO. DLA SPRAGNIONYCH PROMOCYJNE CENY „KICZ DRINKOW” W BARZE. GRAMY DO RANA!!!

WKRÓTCE
RZESZÓW – Grek Zorba
Na scenie Filharmonii Rzeszowskiej szykuje się duże widowisko baletowe. Będzie to „Grek Zorba” w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego. Widowisko odbędzie się 28 i 29 stycznia. Estrada Rzeszowska już przyjmuje zamówienia na bilety zbiorowe i indywidualne, tel. 017 85-380-04. Cena 80 zł.

Życzymy pogodnych, zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Pracownicy CIT w Rzeszowie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24.12.05 CIT będzie czynne w godz. 10-13. W dniach 25-26.12.05 nieczynne.