Konkurs fotograficzny FOTO-ROK

Wystartowali 1 listopada 2009 r., a zakończenie akcji przewidują w przyszłym roku, tez w listopadzie, tyle że 15. Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Kuźnia z Kolbuszowej szuka ludzi, którzy za pomocą fotografii pomogą odnaleźć genius loci miasteczka nad Nilem. Patronat nad całym przedsięwzięciem objął burmistrz miasta Kolbuszowa.

Gdzie chodzisz na spacery? Czy masz swoje ulubione miejsca w Kolbuszowej? Skąd można oglądać najładniejsze zachody słońca? Czy jest w tym miasteczku coś wyjątkowego, coś co warto pokazać innym?
– Jeśli chcesz zabrać głos w foto-dyskusji o miejscu, w którym mieszkasz lub mieszkałeś, jeśli wiesz jakie jest prawdziwe oblicze tego miasteczka, zapraszamy do wspólnej zabawy – zachęca Justyna Niepokój ze Stowarzyszenia KUŹNIA w Kolbuszowej.
Od 1 listopada br. rozpoczęli akcję poszukiwania genius loci Kolbuszowej. Chcą za pomocą fotografii, z różnych punktów widzenia, uchwycić ciekawe momenty z przestrzeni miasta w poszczególnych odsłonach pór dnia i roku. Niech będzie oryginalnie, niekonwencjonalnie, a przede wszystkim subiektywnie. Przez 12 kolejnych miesięcy walka będzie trwała o tytuł zdjęcia miesiąca, a następnie o zdjęcie roku. Co miesiąc najpierw internauci wyłonią 10 najlepszych, a następnie jury wskaże laureatów. Zwycięskie fotografie zostaną zamieszczone w kalendarzu promującym miasto Kolbuszowa na 2011 r. oraz trafią do internetowej galerii miasta.
Przejdź do galerii konkursu: http://www.kolbuszowawsieci.pl.