KOnkurs na Koszulkę promocyjną miasta Krosna!

Punkt Informacji Kulturalno-Turystycznej Muzeum Rzemiosła w Krośnie ogłasza piątą już edycję Konkursu na koszulkę promocyjną miasta Krosna „Kochajmy KROSNOludki”. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki. Podobnie jak w latach ubiegłych główne założenia konkursu nie uległy zmianie. Ma on charakter otwarty, a udział w nim mogą wziąć wszyscy mieszkańcy Krosna i okolicy, a także innych regionów Polski. Projekt może być wykonany odręcznie lub komputerowo, powinien zawierać elementy kojarzące się z Krosnem, a przede wszystkim mieć wkomponowanie w grafikę hasło promocyjne Krosna Kochajmy KROSNOludki. Oczekujemy na ciekawe i oryginalne pomysły.

Koszulki promocyjne Krosna cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Krosna jak i turystów. Bardzo często kupowane są jako prezent dla krośnian mieszkających w różnych zakątkach Polski, a także świata. Pojawili się już kolekcjonerzy koszulek, którzy z niecierpliwością oczekują na kolejne edycje.

Prace konkursowe należy składać w siedzibie Punktu Informacji Kulturalno-Turystycznej (Rynek 5) w terminie do dnia 6 czerwca 2009 r. Szczegóły dotyczące konkursu oraz regulamin dostępne są w siedzibie Organizatora, tel. 013 43 277 07 oraz na stronach internetowych www.krosno.pl w zakładce Informacja Turystyczna

Ogłoszenie wyników konkursu oraz prezentacja nagrodzonej pracy nastąpi 21 czerwca podczas Jarmarku Krośnieńskiego. Laureat konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł, a zwycięski projekt przez okres jednego roku będzie prezentowany na koszulkach promocyjnych miasta.

Wiadomość została nadesłana przez: [email protected]