Konkurs Wędrówki Podkarpackie Trwa

Jakie jest Twoje ulubione miejsce wypoczynku w podkarpackim? Podziel się tą wiadomością z innymi i zgłoś swoją propozycję w konkursie „Wędrówki Podkarpackie” Zagłosuj! – Możesz zdobyć atrakcyjną nagrodę!
Półmetek VI edycji konkursu „Wędrówki Podkarpackie” mamy już za sobą i głosowanie nabiera tempa. Konkurs nagradza podkarpackie turystyczne podmioty gospodarcze, wyróżniające się wysoką jakością świadczeń oraz oryginalnością proponowanych form wypoczynku. Na laureatów konkursu czekają: statuetki ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej przyznawany przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną, ponadto po zakończeniu konkursu PROT wyda przewodnik turystyczny po województwie podkarpackim, w którym szczególnie poleci obiekty i miejsca wyróżnione w konkursie.
Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów publikowanych pocztowych regionalnej prasie, kart pocztowych i Internetu. Kupony i karty pocztowe należy wysyłać na adres Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302. Głosowania za pośrednictwem Internetu można dokonać na stronach: www.podkarpackie-turystyka.pl i www.wedrowki.epodkarpacie.com. Na swoje ulubione miejsce wypoczynku głosujecie w następujących kategoriach:
1) Wygodny kwaterunek – w tej kategorii wybieracie najlepsze hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, schroniska, campingi, pola namiotowe i gospodarstwa agroturystyczne.
2) Smaczne jadło – najlepsze restauracje, kawiarnie, karczmy, zajazdy, puby, itp.
3) Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu to konkurs fotograficzny. Fotografujecie najbardziej urokliwe turystycznie miejsca naszego województwa, również te mało znane, a waszym zdaniem interesujące. Liczy się pomysł, kompozycja i zgodność z tematem konkursu. Przysyłacie pocztą na adres PROT t.j. 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302 od 1 do 5 zdjęć. Mogą to być odbitki kolorowe na papierze fotograficznym w formacie 10×15 cm lub zdjęcia na CD – format JPG, rozmiar od 600 kB do 2 mB, można je również przesłać mailem na adres: [email protected]. Każde zdjęcie powinno być opisane danymi autora oraz tytułem zdjęcia, datą i miejscem jego wykonania. Termin przyjmowania fotografii to: 10.09.2006 r., o przyjęciu decyduje data stempla pocztowego. Na zwycięzców czekają nagrody, a wybrane zdjęcia zostaną opublikowane na stronach internetowych: www.podkarpackie-turystyka.pl, www.wedrowki.epodkarpacie.com oraz w wydawnictwach Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Nagrody:
POBYT WEEKENDOWY W BIESZCZADACH
APARAT FOTOGRAFICZNY – główna nagroda w konkursie fotograficznym ufundowana przez Podkarpacki System Dociepleń Greinplast Sp. z o.o.
namiot firmy Alpinus – GIBSPORT Sklep Serwis Komis Sportowy
krzesło obrotowe – Nowy Styl sp. z o.o.
albumy, książki – Wydawnictwo Mitel
przewodniki, mapy – Wydawnictwo Pascal

Lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona w trakcie gali finałowej oraz na stronach internetowych: www.podkarpackie-turystyka.pl i www.wedrowki.epodkarpacie.com. Informacja o miejscu oficjalnej gali zostanie podana w późniejszym terminie w mediach regionalnych patronujących konkursowi /prasa, radio, tv, Internet/.