Majówka w Jasiu Wędrowniczku w Rymanowie

Zajazd Jaś Wędrowniczek zaprasza 22 maja 2008 r. – czwartek – o godzinie 13.00 na organizowaną majówkę. Atrakcje dla dzieci: przejażdżki konne bryczką i w siodle, gry, konkursy, zabawy z klownem, malowanie twarzyczek, dużo radości, uśmiechu i nagród. Atrakcje dla dorosłych: wystawa rzeźby, malarstwa i grafiki Tadeusza Masłyka – możliwość kupna prac, wystawa „krywulek” – tradycyjnej biżuterii karpackiej z pracowni artystycznej Eweliny i Piotra Wyderko, poznanie warsztatu pracy, historii i specyfiki wytwarzania, możliwość kupna wyrobów z najnowszej kolekcji, grillowanie, pieczenie barana na rożnie i …. zimne piwko, 17:00 Koncert – CHUDOBA – muzyka ziem słowiańskich.

Mówią o sobie: „gramy i śpiewamy nasze własne aranżacje melodii i zapisów wokalnych tradycyjnych pieśni Europy Środkowej, Wschodniej i Południowo-Wschodniej (…) Gramy tylko na instrumentach akustycznych, również ludowych – bo wydobywają z tej muzyki jej pierwotną witalność, która prowokuje tak do tańca jak i najprostszych wzruszeń”. Wstęp – 15 zł.

Impreza plenerowa – od godz. 16.30 będą dla wszystkich gości Zajazdu / na zewnątrz i w środku / sprzedawane bilety wstępu na koncert. Ważne – bilety rozprowadzać będą organizatorzy imprezy.

Justyna Szepieniec
Zajazd Jaś Wędrowniczek
ul. Bieleckiego 8
38-480 Rymanów
kom: (+48) 609 729 629
tel: (+48) 0 13 43 567 33
e-mail: [email protected]
www.jas-wedrowniczek.pl