Na narty zproszamy do Puław k. Rymanowa – W piątek trening na tyczkach!

UWAGA! W najbliższy piątek 2 lutego zostanie przygotowana trasa z tyczkami do slalomy alpejskiego. Przyjedź i sprawdź swoje możliwości! Korzystanie z tyczek jest BEZPLATNE. Do użytku została oddana nartostrada o łącznej długości 1200 m. W miniony weekend Kolej Linowa Kiczera Puławy odnotowała rekordową ilość odwiedzających zarówno stronę www internautów jak i narciarzy, którzy nie mogąc doczekać się pierwszego weekendu z nartami przybyli masowo z całego regionu.
Kiczera jako jeden z nielicznych wyciągów na Podkarpaciu działął od soboty a co za tym idzie narciarze przyjeżdżali z okolicznych wyciągów rozczarowani warunkami pogodowymi lub przygotowaniem tstoków.
Trasy jak na te trudne warunki pogodowe przygotowane były dobrze, trafiały się miejsca z meniejszą ilością sniegu ale na tak szerokim stoku można było sobie poradzić. Narciarze byli wyrozumiali i cierpliwie czekali w 15 minutowej kolejce, która w godzinach południowych osiągneła rekordową długość. Ale od godziny 14-15 na wjazd trzeba byłu czekać już tylko od 3 do 5 minut.

Zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie gdzie do wygrania każdego dnia mamy 1 karnet całodniowy ufundowany przez Wyciąg Narciarski Kiczera Puławy.
Szczegóły na stronie www.konkurs.epodkarpacie.com