Zaproszenie na FAMILY CUP do Arłamowa

Już po raz dziewiąty mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w eliminacjach Intersport Family Cup”, które dla mieszkańców woj. podkarpackiego, odbędą się w pięknie położonym Ośrodku Wypoczynkowym Arłamów S.A., w sobotę, 3 lutego, 2007 roku
Zawody Family Cup, to impreza dla każdego. Wiek, ani płeć nie mają znaczenia. Startować można indywidualnie lub rodzinnie. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest status amatora, co według regulaminu oznacza, że w imprezach tych nie mogą brać udziału osoby posiadające licencję PZN.
Oczywiście należy także zgłosić chęć startu w zawodach, i tu także pewien warunek, można to zrobić do dnia poprzedzającego start, czyli do 2 lutego 2007 roku, do godz. 18.00. W dniu zawodów zgłoszenia nie będą przyjmowane!
A zapisać można się na kilka sposobów. Listownie, telefonicznie, bądź wysyłając fax lub mail na adres: Ośrodek Wypoczynkowy Arłamów S.A., 38-712 Wojtkowa, tel. (013) 461-65-00, fax. (013) 461-65-02, tel. kom. 0605 230 342, e-mail: [email protected]
Można też uczynić to osobiście w kasie przy wyciągu lub recepcji hotelowej, a także bezpośrednio u organizatora głównego cyklu zawodów Family Cup (jednak nie później niż 3 dni przed zawodami), dzwoniąc na numer: (012) 635-16-55 lub korzystając ze skrzynki na stronie: www.familycup.com.pl
Zapisując się, należy podać: imię i nazwisko każdej ze startujących osób, dokładną datę urodzenia, dokładny adres (z kodem pocztowym), kategorię (narty lub snowboard) oraz w przypadku rodzin, skład reprezentacji rodzinnej (narty – 3 osoby, snowboard – 2 osoby).
Opłata startowa, pobierana w dniu i miejscu imprezy, wynosi 15 zł od osoby. W ramach tej opłaty jest m.in. ubezpieczenie NW każdej ze startujących osób.
Jak zawsze, startować będziemy w konkurencji slalomu giganta (jeden przejazd). Najlepsi w każdej z kategorii, poza tytułami i nagrodami przysługującymi w eliminacjach regionalnych, uzyskają także prawo startu w finale Salomon Family Cup, który w tym roku odbędzie się w dniach 9-11 marca w ośrodku Polana Sosny w Niedzicy nad Zalewem Czorsztyńskim. Regulamin gwarantuje awans do finału 3 najlepszym osobom w kategoriach indywidualnych i 3 najlepszym rodzinom, ale jeżeli w eliminacji weźmie udział ponad 150 osób wtedy liczba uprawnionych do startu w finale wzrasta do 4 osób indywidualnie i 4 rodzin, a jeżeli ilość startujących przekroczy 200, wtedy liczba finalistów wzrasta odpowiednio do 5! Jest więc o co walczyć i o co się starać.
Szczegółowy regulamin zawodów Salomon Family Cup jest dostępny na stronie: www.familycup.com.pl oraz w aktualnym numerze magazynu „Sportowy Styl”.
Podczas eliminacji Salomon Family Cup w Arłamowie, wszyscy startujący będą klasyfikowani także w zawodach o Puchar Arłamowa. Puchary Arłamowa otrzymają te osoby, które trasę slalomu (narciarskiego i snowboardowego) pokonają najszybciej.
Na zakończenie, wypada jeszcze podać planowany program zawodów.
Tak więc, biuro zawodów (weryfikacja list startowych, wydawanie numerów, pobieranie opłaty startowej) czynne będzie, w dniu zawodów, 3 lutego, od godz. 9.00. Początek startów planowany jest na godz. 11.00, w kolejności kategorii wiekowych, od najmłodszych do najstarszych. Najpierw narty, potem snowboard.
Przewidywane zakończenie startów – godz. 14.30-15.00.
Wręczenie nagród sportowych, losowanie nagród rzeczowych – od ok. 16.30.

W imieniu Organizatorów, zapraszam serdecznie do wzięcia udziału:
Ryszard Kosterkiewicz
(kapitan reprezentacji Podkarpacia)