Pikniki Rodzinne – Pełkinie i Wetlina 2010

11 lipca godz. 15:00 – Pełkinie – teren stadniny (obok b. DPS) PIKNIK RODZINNY wspólnie z Stowarzyszeniem Miłośników Koni „ARABIAN” w Pełkiniach i Urzędem Gminy w Jarosławiu (wstęp wolny)

W programie występy Strażackiej Orkiestry Dętej Gminy Jarosław, Zespołu Pieśni i Tańca „Familia” z Rudołowic, Lwowskiej Kapeli Podwórkowej „Ta Joj” z Przemyśla. Ponadto pokazy jeździeckie, musztra konna, pokazy z szablą, pokazy w wykonaniu Powiatowej Straży Pożarnej, pokazy tresury psów, wesołe miasteczko dla dzieci, gry zabawy, pełna gastronomia. Na zakończenie imprezy od godz. 20:00 zabawa z zespołem muzycznym „Na wesołej fali”.

11 lipca godz. 15:00 – Wietlin III – stadion
PIKNIK RODZINNY wspólnie z Radą Sołecką i Klubem Sportowym Wietlin III oraz Klubami Muzycznymi SKR
(wstęp wolny)

W programie występy instrumentalisty Grześka Bródy „Na miło i wesoło”, Zespołu Pieśni i Tańca „Familia” z Rudołowic, Lwowskiej Kapeli Podwórkowej „Ta Joj” z Przemyśla, od godz. 18:00 „Klub Festiwal” – transmisja finału MŚ na dużym ekranie.
Dodatkowe atrakcje : wesołe miasteczko dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy, pełna gastronomia

11 lipca od. Godz. 18:00 do godz. 3:00 – Wietlin III – stadion (w pobliżu Klubu SKR)
„KLUB FESTIWAL 2010 – NOC POJEDNANIA”.
wspólnie z Klubem SKR Wietlin III
(wstęp bezpłatny)

Impreza, która miała odbyć się 19 czerwca, ale ze względu na obfite opady deszczu została odwołana. Mamy nadzieję, że tym razem pogoda nie spłata organizatorom psikusa.
Oprócz promowania nowych talentów (didżeje, muzycy, wokaliści, prezenterzy, grupy taneczne). KLUB FESTIWAL ma zaprezentować zebranej w jednym miejscu publiczności style i formę muzyki serwowanej w poszczególnych klubach Podkarpacia. W tym roku pomysłodawcy i organizatorzy Festiwalu nadali mu szczególną nazwę, nawiązującą do sytuacji w kraju, jak i do różnego traktowania pojęcia konkurencji wewnątrz tzw. świata klubowego: „NOC POJEDNANIA”.
Udział w festiwalu zapowiedzieli już przedstawiciele większości dużych klubów muzycznych Podkarpacia („Armagedon” – Krosno, „Galeon” – Kawęczyn Sędziszowski, „Moderna” – Dębica, „Neo” – Przemyśl, „SKR” – Wietlin Trzeci. Gościnnie wystąpią też przedstawiciele województw ościennych: z Małopolski – „Klub 139” ze Śmigna oraz z Lubelszczyzny – „SKR” z Obszy. Pomysłodawcą i sponsorem Festiwalu są Kluby „SKR” oraz Centrum Kulturalne
w Przemyślu.

Więcej na stronie www.skrckub.pl