Rekordowa lista zgłoszeń do GSMP

Znamy już pełną listę zgłoszeń najszybszej i najbardziej malowniczo położonej rundy w całym cyklu GSMP. Do udziału w zawodach zgłosiło się aż 79 zawodników z Polski, oraz 13 kierowców ze Słowacji. Tak duża liczba uczestników, z pewnością zadba o wiele sportowych emocji podczas wyścigu. Wśród zgłoszonych znajdują się świetnie znani wszystkim kibicom Mariusz Stec, Aleksander Michałowski, Wojciech i Marcin Bełtowski, Waldemar Kluza, Grzegorz Dul, Andrzej Badora, Paweł Dytko.
Słowaków będą reprezentować m. in. Andrej Krajci (Formula LOLA 96/50), Achs Erich (Formula Opel Lotus), Kois Martin (Ford Focus). Pełna lista zgłoszeń dostępna jest na stronie www.automalop.pl.

Ostatnie rundy polskiego championatu rozegrane zostaną na trasie z Załuża do Tyrawy Wołoskiej
w dniach 25 i 26 września 2010. W tym roku zacięta rywalizacja będzie rozgrywała się o trzecie miejsce w stawce, o które ostro zawalczyć będzie musiał Paweł Dytko ( Mitshubishi Lancer).

Emocje będą tym większe, iż w tym roku, nie będzie na trasie szykany, dlatego z uwagą będziemy czekać na pobicie rekordu trasy. Do tej pory najlepszy czas uzyskał Mariusz Stec ( Mitshubishi Lancer), który zapewnił już sobie w tym roku tytuł Mistrza Polski.

Licząc na dobrą pogodę, i gorący (jak co roku) doping na trasie, jesteśmy przekonani, że będzie
to najbardziej ekscytująca runda GSMP w tym sezonie.

Przypominamy, że 36-ty Bieszczadzki Wyścig Górski odbywa się w ramach współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczypospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013, projektu ” Bezpieczne Drogi”.
Więcej informacji na ten temat na stronie www.automalop.pl oraz www.bezpiecznedrogi.eu.

W trosce o prawidłowy przebieg zawodów, oraz bezpieczeństwo prosimy wszystkich kibiców
o przebywanie w wyznaczonych strefach, a zarazem w bezpiecznej odległości od trasy
z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Prosimy też o przestrzeganie zaleceń sędziów i organizatora, a także przestrzeganie regulaminu porządkowego.