Relacja z otwarcia stoku narciarskiego w Przemyślu

20 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie stoku narciarskiego w Przemyślu. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał prezydent Robert Choma, a stok poświęcili metropolici Józef Michalik i Jan Martyniak.
Nie odbyło się oczywiście bez przemówień. Robert Choma złożył podziękowania wszystkim którzy pomagali przy realizacji inwestycji, jak również jej przeciwnikom, gdyż jak sam zauważył, pozwoliło to na lepsze dopracowanie projektu i jego realizację. Dziękował również Bogu za pomyślną pogodę, która umożliwiła ukończenie inwestycji.
Wspomniał także o przyznaniu funduszy unijnych na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla „Przemyskiego Parku Sportowo-Rekreacyjnego: Akwen Wodny”.
Natomiast wicewojewoda Dariusz Iwaneczko zaznaczył, że spełniło się marzenie jego i wielu mieszkańców o narciarskim obiekcie z prawdziwego zdarzenia.
Pierwsze oficjalne szusy odbyli prezydent miasta, mistrz Polski juniorów Kamil Bobko, dwaj narciarze ubrani w historyczne stroje i narty oraz maskotka – niedźwiadek. Największe problemy organizatorom sprawiali chyba zaproszeni goście, którzy zablokowali wyżej wymienionym przejazd. Jako ciekawostkę można podać fakt, że wśród podziwiających uroczystość była niegdysiejsza zwyciężczyni „Szansy na sukces” Justyna Steczkowska.

UWAGA! Wygraj nagrody w zimowych konkursach! Szczegóły na:
http://www.konkurs.epodkarpacie.com – Całodniowe karnety na KICZERE
http://www.wedrowki.epodkarpacie.com – Konkurs GIBSPORTu – Ciepło zimą!