Salomon Family Cup 2006 w Przemyślu

21 stycznia od godziny 11:00 na stoku narciarskim w Przemyślu będą rozgrywane Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, w ramach XI Amatorskich Mistrzostw Polski „Salomon Family Cup” 2006. „Salomon Family Cup” to zawody sportowe dla amatorów, prowadzone w 14 kategoriach wiekowych (klasyfikacja indywidualna) oraz w klasyfikacji rodzinnej – 3-osobowe składy rodzinne (narty) i 2-osobowe składy rodzinne (snowboard).
Zwycięzcy otrzymują puchary oraz dyplomy, a wśród wszystkich startujących, niezależnie od zajętego miejsca, losowane są atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Salomona. Pula nagród losowanych na każdej imprezie to ponad 8 000 zł.

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego
– wpisowe: 15 zł od osoby (zawiera ubezpieczenie, poczęstunek, losowanie nagród)
– długość trasy: 800 m
– biuro: w dniu zawodów czynne od godziny 9.00

Zgłoszenia można dokonywać poprzez:
Fformularz zgłoszeniowy:
http://www.familycup.com.pl/narty_snowboard/form_ns.htm
telefonicznie – (012) 635 16 55,
mail – [email protected]

Zgłoszenia przyjmuje również Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji:
telefonicznie – (016) 578 77 84,
w kasach przy ul. Sanockiej (dolna stacja kolejki krzesełkowej), w „goprówce” przy ul. Pasteura

Zgłoszenia przyjmowane są najpóźniej na dzień przed zawodami (zgłoszenia telefoniczne) i najpóźniej na 3 dni przed zawodami (zgłoszenia mailowo oraz przez formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie). Zgłoszenia w dniu zawodów nie będą przyjmowane.

Więcej informacji na stronie internetowej http://www.familycup.com.pl
Z każdej eliminacji 3 najlepszych zawodniczek i zawodników z każdej kategorii wiekowej oraz 3 najlepsze rodziny awansuje do finału ogólnopolskiego, który rozgrywany będzie w dniach 12-14 marca w Niedzicy.
O godzinie 15:00 na stoku rozpocznie się koncert kapeli góralskiej z Beskidu Sądeckiego i kapeli huculskiej „Czeremosz”, natomiast o godzinie 18:00 organizatorzy zaplanowali pokaz sztucznych ogni. Przypominamy, że uroczyste otwarcie stoku narciarskiego nastąpi 20 stycznia o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy !