Siedlisko Janczar – Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy

„Siedlisko Janczar” to ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy położony na Podkarpaciu, 20 km od Rzeszowa , w urokliwej miejscowości Pstrągowa, na terenie Strzyżowsko-Sędziszowskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu zwanego potocznie „Małymi Bieszczadami”. Do dyspozycji gości mamy hotel z 23 komfortowymi pokojami mogącymi pomieścić 60 osób. Oferujemy noclegi w klimatyzowanych, wyposażonych w bezprzewodowy Internet, telewizję satelitarną pokojach z łazienkami, a w sezonie letnim możliwość bezpłatnego skorzystania z basenu (dotyczy gości hotelowych). Ponadto dla rodzin z dziećmi bezpłatne dodatkowe wyposażenie pokoju oraz możliwość korzystania z zabawek ,gier itp. w Klubie Rozrywki Janczarek”. Obsługa rozmawia w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. W hotelu znajduje się klimatyzowana karczma z salą na 200 osób, z podestem na orkiestrę, dwoma stylowymi kominkami bezprzewodowy m Internetem. Jest to miejsce niezwykłe, urzekające dawnym wnętrzem i niepowtarzalną atmosferę. Doskonała kuchnia oparta na tradycji regionalnych potraw Podkarpacia oraz kuchni staropolskiej przyciąga gości z odległych miejsc a , specjały serwowane przez szefa kuchni zaspokoją najbardziej wyszukane gusta.Karczma zaprasza codziennie od 11.00-22.00

Ponadto oferujemy jedyną w swoim rodzaju okrągłą klimatyzowaną salę konferencyjno – balową na 200 osób ,w pełni wyposażoną w profesjonalny sprzęt nagłaśniający, ekran, flipczart, rzutnik multimedialny, dostęp do Internetu.

W samym sercu naszego Ośrodka znajduje się przepiękna stylowa, kryta gontem altana mogąca pomieści 200 osób. Jej wnętrze wyposażone jest w miejsce na ognisko, dwa grille, w tym jeden na pieczone prosię. Pełne nagłośnienie umożliwi zorganizowanie niezapomnianej imprezy. Spotkania, biesiady w altanie odbywają się przez cały rok, bez względu na pogodę.
Proponujemy także korzystanie z zaplecza rekreacyjno-sportowego( w tym boiska do siatkówki, placu zabaw dla dzieci).

Siedlisko Janczar to także Stadnina ,która liczy obecnie ponad 20 koni, głównie rasy małopolskiej. Są on przygotowane do nauki jazdy konnej dla osób początkujących, jak i dla zaawansowanych.
Lekcje jazdy konnej prowadzone są na maneżu, a w razie niepogody w krytej pełnowymiarowej ujeżdżalni. Dla osób, które opanowały już podstawy jazdy konnej, proponujemy wyjazdy w teren, o zróżnicowanym stopniu trudności.

Zapraszamy na-przejażdżki bryczkami lub saniami po okolicy Ponadto organizujemy dla dzieci i młodzieży zimowiska i obozy letnie z nauką jazdy konnej, a także Zielone Szkoły.

Świadczymy również usługi pensjonatowe dla koni w nowoczesnej stajni z komfortowym wyposażeniem.

Zainteresowanym polecamy ;
-gry stołowe (bilard, hokej, tenis stołowy),,
-quday, skutery śnieżne,
-rozgrywki paintballowe na profesjonalnym polu,
-zajęcia nordic walking pod okiem instruktora sportu,
-strzelanie z łuku, do tarczy
-warsztaty pieczenia chleba,
-warsztaty taneczne,
-warsztaty ceramiczne,
-warsztaty bibułkarskie,
Ponadto organizujemy wycieczki „Śladami przeszłości” ,np :
-Muzeum Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim,
-„Bunkry Hitlera” w Strzyżowie i Stępinie – Cieszynie,
-Cerkiew w Bonarówce,
-Dworek Marii Konopnickiej w Żarnowcu,
-Muzeum lamp naftowych w Bóbrce
oraz Dzień Wodnika w Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie (basen, sauna, jacuzzi, bicze wodne, grota solna, mała zjeżdżalnia, zatoczka z biczami podwodnymi, gejzery, kurtyna wodna, „dzika rzeka”, zjeżdżalnia o długości 60 m).

Ośrodek jest laureatem IX i X edycji konkursu „Wędrówki Podkarpackie” w kategorii „Wygodny Kwaterunek” organizowanego przez PROT. Ponadto jako nieliczni posiadamy Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej oraz Odznakę Ministra Sportu i Turystyki za zasługi dla turystyki
Siedlisko Janczar zaprasza w gościnne progi, gdzie właściciele wespół ze zorganizowanym personelem stworzyli wyjątkowy klimat sprawiając tym samym, że każdy pobyt staje się niepowtarzalny i dostarcza niezapomnianych wrażeń. .

www.siedliskojanczar.pl
[email protected]
Tel.17 2779404 w.24
Tel.kom.697 452 885
Tel. instruktor jazdy konnej:663 490 268