Szlak ikon zainteresował berlińczyków

Województwo podkarpackie, obok innych regionów Polski, zaprezentowało się w polskim pawilonie narodowym podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB Berlin 2005. Na stoisku Podkarpacia można było uzyskać informację o atrakcjach turystycznych i przyrodniczych województwa, bazie noclegowej, trasach turystycznych, zabytkach i uzdrowiskach.
Największą popularnością wśród zwiedzających cieszyły się szlaki tematyczno-turystyczne, zwłaszcza „Szlak architektury Drewnianej” i „Szlak ikon”, a także szlaki rowerowe. Najbardziej poszukiwanymi materiałami były przewodniki, informatory oraz mapy województwa. Turyści pytali również o uzdrowiska, zamki i dojazd do polecanych miejsc, a także o jakość i cennik świadczonych usług.

Organizatorzy turystyki z krajów europejskich przejawiali zainteresowanie konkretną ofertą przyjazdu do naszego regionu, przeznaczoną dla grup zorganizowanych.

Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB 2005 odbyły się w dniach 11-15 marca w Berlinie. Już po raz drugi polskie stoisko narodowe zdobyło pierwsze miejsce i otrzymało nagrodę dla najlepszego wystawcy.

Wiadomość została nadesłana przez: Turysta