UDANE POLOWANIA DEWIZOWE

W dniach 11-16 maja 2006 gościliśmy w Gospodarstwie Agroturystycznym „Dębinówca” myśliwych z Austrii. Na zaproszenie Koła Łowieckiego „BIELIK” w Budziwoju Pan FRANZ FUCHSHUBER z ROITHAM i Pan OTTO BLAIMAUER. Wczesnym porankiem i w godzinach przedwieczornych polowali na rogaczy na terenach łowieckich Koła Łowickiego „BIELIK”w rejonie podrzeszowskim i Pogórza Dynowskiego.
Udane polowania potwierdzają bogactwo terenów Rzeszowszczyzny w zwierzynę łowną oraz dobrą gospodarkę i organizację myśliwych zrzeszonych w Kole Łowickim „BIELIK” – prężnie działającego już 55lat , którzy swoja działalność podsumowywali na Walnym Zebraniu w „Dębinówce” 23 kwietnia 2006 .

Prezes Koła Pan Wacław Piekiełek, Łowczy Pan Krzysztof Kawalec ,Jan Skoczyłas , Pan Łukasz Pawlik – pilot tłumacz ,Jan Chustko, Jerzy Kulka oraz Daniel Piecuch zabezpieczali transport ,bezpieczeństwo i pełną obsługę polowań wraz z pełną dokumentacja i wyceną dokonana przez Przedstawiciela Dyrekcji Lasów Józefa Szlachtę zezwalającą naszym gościom wywieść cenne trofea myśliwskie z naszego kraju, które wzbogacą ich prywatne zbiory.

Informacja przesłana z „Dębinówki”
Patrz: http://www.debinowka.pl