Wrocław – aukcja na rzecz cerkwi w Komańczy

W dniu 28.10.2006 odbędzie się w galerii wrocławskiego Browaru Mieszczańskiego wernisaż prac powstałych na tegorocznym plenerze w Woli Michowej oraz aukcja obiektów przekazanych przez uczestników pleneru na rzecz odbudowy cerkwi w Komańczy.

Szanowni Państwo
W tym roku po raz trzeci organizowaliśmy plenerowe spotkania artystów w bieszczadzkiej Woli Michowej. Ostatnie dni pleneru zdominował emocjonalnie pożar zabytkowej cerkwi w Komańczy. Już wtedy powstał pomysł, aby pieniądze uzyskane z tegorocznej poplenerowej, charytatywnej aukcji przeznaczyć na fundusz odbudowy tego dwustuletniego świadka trudnej historii tych ziem.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, tym bardziej, że wieczór uświetni występ regionalnej kapeli „Kremenaros”, która specjalnie przyjeżdża do Wrocławia na ten jeden koncert. Jeżeli nawet nie będą Państwo mogli stawić się we Wrocławiu osobiście to katalog z wyborem prac powstałych w tym roku w Woli Michowej można obejrzeć na naszych stronach internetowych www.technopomiar.pl/kultura lub klikając w odnośniki pod poniższym tekstem, a w licytacji można wziąć udział telefonicznie (wystarczy zgłosić chęć wzięcia udziału w licytacji drogą e-mailową, podać numery interesujących Państwa obiektów oraz swój numer telefonu).

Z poważaniem
Grzegorz Smakosz

Wiadomość została nadesłana przez: Piotr