Zakończenie imprez z cyklu Niedziela za miastem z przewodnikiem PTTK

PTTK Oddział w Rzeszowie zaprasza na zakończenie imprez z cyklu „Niedziela za miastem z przewodnikiem PTTK”, które odbedzie się 29 października br. na Pogórzu Dynowskim. W programie wycieczki zaplanowane jest przejście piesze ścieżką przyrodniczą „Przy zamku Kamieniec” – czarnym szlakiem do rezerwatu Prządki oraz ścieżką przyrodniczą „Czarnorzeki Dział” (do zdobycia 13 pkt. do GOT). Na zakończenie odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasy w gospodarstwie agroturystycznym. Zapraszamy.

Zarząd Oddziału PTTK i Koło Przewodników zaprasza na zakończenie imprez z cyklu „Niedziela za miastem z przewodnikiem PTTK” w dniu 29.10.2006 r. na Pogórzu Dynowskim z ogniskiem w Czarnorzekach

Program:
Wyjazd z Rzeszowa o godz. 7.10 z parkingu przy UW, zbiórka uczestników o godz. 7.00. – przejazd do Podzamcza.
Wycieczka piesza: ścieżką przyrodniczą „Przy zamku Kamieniec” – czarnym szlakiem do rez. Prządki oraz ścieżką przyrodniczą „Czarnorzecki Dział” – zejście do Czarnorzek do gospodarstwa agroturystycznego.
Czas przejścia około 5 godz. Do zdobycia 13 pkt do GOT.
Uroczyste zakończenie imprezy przy ognisku około godz. 14.00 w gospodarstwie agroturystycznym P. Słupkiewicz (w programie: rozdanie upominków, grochówka, pieczenie kiełbasy, herbata, ciastko). Planowany powrót do Rzeszowa ok. godz. 20-tej.

Wpisowe
30 zł uczestnicy imprez
40 zł pozostali uczestnicy

Przewodnicy i przodownicy prowadzący wycieczki w sezonie bezpłatnie.

W ramach wpisowego zapewniamy: autokar, przewodnictwo, ubezpieczenie, ognisko (kiełbasa, grochówka, herbata, ciastko)

Zapisy do 26.10.2006 r.

Uwaga: możliwość uczestnictwa w Mszy Św. w kościele o.o. Bernardynów o godz. 6.00.

Zapraszamy
Zarząd Oddziału
Zarząd Koła Przewodników