Zapowiada się ciekawy weekend …

Sezon wakacyjny trwa. Pogoda chyba jednak nie dopisuje ale na brak imprez nie możemy narzekać. Jutro (sobota, 17 lipca) w Lesku rozpocznie się impreza – Powitanie Lata. Popołudniu, około godziny 19 wystartuje plenerowa dyskoteka. W programie także konkurs na Dziewczynę Lata. W niedzielę wieczorem można będzie posłuchać Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza.
Natomiast w Iwoniczu Zdroju odbędzie się Festiwal Karpacki, którego otwarcie nastąpi w sobotę o godzinie 16.00. Na festiwalu zobaczyć i posłuchać będzie można zespoły z Polski, Węgier i Ukrainy. W niedzielę będzie miał miejsce koncert plenerowy także z występami zespołów.
Na rzeszowskim Rynku w niedzielę odbędzie się koncert artstów z gminy Łańcut. Obejrzeć będzie można wystawy haftów i rzeźby.
Rzeszowski Oddział PTTK zaprasza jak zwykle na cykliczną wycieczkę niedzielną, tym razem na trasę z Cierpisza do Łańcuta. Wycieczka odbędzie się 18 lipca w niedzielę. Aby wziąć w niej udział wystarczy rano o godzinie 7.30 zameldowac się na dworcu podmiejskim PKS w Rzeszowie (przy ul.Towarnickiego). Powrót do Rzeszowa około godziny 15.
Na zalewie w Wilczej Woli odbędzie się w niedzielę kilka ciekawych imprez. Między innymi dla dzieci czynne będzie wesołe miasteczko, rozegrane zostaną wybory Miss Mikrego Podkoszulka oraz wybory siłacza.
Fanów jazdy konnej i country zapraszamy do Leśnej Woli koło Głogowa Małopolskiego gdzie w sobotę i niedzielę rozgrywane będą zawody w skokach przez przeszkody. Impreza rozpoczyna się o godzinie 10.30. Dodatkowymi atrakcjami będą występy kapel ludowych, zespołu country, oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.

Mamy nadzieję iż wybiorą Państwo coś dla siebie. 🙂