Zapraszamy na „Tele lato na Zjawie ” – 14 sierpnia, Polańczyk

Już po raz dziesiąty w Polańczyku odbędzie się „Tele – lato na Zjawie” – jedna z największych wakacyjnych imprez nad Zalewem Solińskim. Piknik przygotowywany jest z myślą nie tylko o turystach. Sporo atrakcji czeka na każdego, kto zdecyduje się tego dnia na wypoczynek w Polańczyku.
O godz. 10.00 animatorzy rozpoczną blok imprez dla dzieci a w nim konkursy i zabawy. Propozycją dla miłośników sportów wodnych będą zawody pływackie o puchar TVP3 Rzeszów imienia naszego, nieżyjącego już redakcyjnego kolegi red. Marka Górskiego, a także wyścigi na rowerkach wodnych, zawody kajakowe oraz pokaz ratownictwa wodnego.
Tradycyjnie już impreza będzie miała charakter pikniku integracyjnego i we wszystkich konkurencjach organizatorzy przewidzieli udział osób niepełnosprawnych.
Dużo emocji budzą zawsze wybory „Miss Zalewu Solińskiego”, dlatego to już stała pozycja w programie pikniku „Tele –lato na Zjawie”.
Będzie też sporo muzyki, wystąpią m.in.: Halina Bendykt , Halina Frąckowiak, zagra grupa „ Detoks”. Gwiazdą wieczoru będzie Paweł Kukiz i zespół Piersi.
Jak bawią się uczestnicy pikniku będzie sprawdzać ekipa TVP3 Rzeszów, na miejscu będzie także nasz wóz satelitarny. Dzięki niemu zrealizujemy wejścia na żywo do Aktualności i Kuriera. Natomiast najciekawsze fragmenty z rozegranych konkurencji i koncertów pokażemy 20 sierpnia o 15.45, oczywiście w Regionalnej Trójce.