Zapraszamy na rodzinne wycieczki rowerowe w sobotę i niedzielę

Amatorów jazdy na rowerach zapraszamy na wspólne, rodzinne wycieczki rowerowe. Ich uczestnikom gwarantujemy ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Dla najbardziej wytrwałych mamy atrakcyjne nagrody.
Wycieczki rowerowe organizuje Gazeta Codzienna „Nowiny” z firmą Rojax oraz I Inspektoratem PZU w Rzeszowie. Czytelnicy będą mogli uczestniczyć w wyprawach co dwa tygodnie, w pięciu miastach regionu.
Kalendarz wypraw rowerowych
Rzeszów: sobota 15 bm., zbiórka godz. 10 przed redakcją „Nowin”, ul. Kraszewskiego 2.
Dębica: sobota, zbiórka godz. 10, parking przed redakcją „Nowin”, ul. Rzeszowska 18. Tarnobrzeg, niedziela 16 bm., zbiórka godz. 10 przed redakcją „Nowin”, ul. Moniuszki 3. Sanok: niedziela godz. 10, ul. Królowej Bony, plac przed Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
Jarosław: niedziela, zbiórka godz. 12 przed Ratuszem na Rynku.

Regulamin wycieczek:
Na wyprawy rowerowe zapraszamy wszystkich, którzy mają ukończone 18 lat. Młodsi muszą być pod opieką rodziców lub opiekunów. Jeżeli mają nie mniej niż 15 lat mogą jechać bez opiekunów, ale za pisemną zgodą rodziców. Na wycieczkę przyjeżdżamy sprawnymi rowerami. Uczestnik wycieczki nie może samowolnie z niej zrezygnować bez porozumienia z kierownikiem wycieczki. Tempo jazdy dyktują najsłabsi. Podpisanie listy obecności jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na respektowanie regulaminu. Każdy uczestnik jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków. Na wycieczkę jedzie na własną odpowiedzialność.
Udział w wycieczkach jest bezpłatny. Regulamin wycieczek do wglądu w dziale promocji GC „Nowiny”. Tutaj można także pobrać druki pozwalające na wyjazd na wycieczkę za zgodą rodziców. Na starcie wszyscy uczestnicy otrzymują koszulki z logo Rojax-u i „Nowin”.

A my zapraszamy do nadsyłania ciekawych opisów tras rowerowych do działu www.Rowery.ePodkarpacie.com. Polecamy też dział Poradnik Roweromaniaka z nowymi artykułami o sakwach rowerowych i bagażnikach.