Zaproszenie na AGROMANIĘ do Strzyżowa

Już szósty raz z rzędu w ramach Święta Powiatu Strzyżowskiego organizujemy w dniu 6 sierpnia 2006 r.: Podkarpackie Prezentacje AGROMANIA. Zasadniczym celem imprezy, która ma charakter plenerowy, wystawienniczo – targowy, jest ukazanie potencjału gospodarczego, rolniczego, kulturalnego i turystycznego naszego powiatu.
W Agromanii biorą udział i prezentują stoiska promocyjne przedsiębiorcy, rzemieślnicy, rolnicy, gospodarstwa agroturystyczne, różne instytucje okołorolnicze (m. in. ODR, ARiMR), jednostki oświatowe, pomocy społecznej, stowarzyszenia. W poprzednich edycjach każdorazowo w Prezentacjach brało udział ok. 60 wystawców. Towarzyszący imprezie program artystyczny wypełniają programy przygotowane przez Gminne Ośrodki Kultury i konkursy z nagrodami dla odwiedzających stadion. W tegorocznej edycji przewiduje się również dodatkowe atrakcje – parada bryczek i zaprzęgów konnych, występ Zbigniewa Wodeckiego, koncert zespołów: „Sabotaż” i „Relax” oraz dyskotekę dla młodzieży.

Podczas uroczystości zostaną wręczone Nagrody Honorowe Zarządu Powiatu w Strzyżowie oraz Nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Powiatu Strzyżowskiego oraz wszystkich gości wypoczywających na terenie pięknej ziemi strzyżowskiej do udziału we wspólnym świętowaniu.

Zapraszamy również przedsiębiorców, rolników, wszystkie instytucje zainteresowane promocją własnych firm do udziału w imprezie oraz zorganizowania stoisk. W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt ze Starostwem Powiatowym w Strzyżowie (tel. /017/ 276 50 00 wew. 30 lub 38).