Zaproszenie na majówkę do Krasiczyna

Zespół Zamkowo-Parkowy w Krasiczynie zaprasza na Majówkę na pograniczu, która odbędzie się 1.05.2007 r. godz. 16.00 na dziedzińcu zamkowym. W programie: Koncert zespołu Weseli Haliczanie Mirosława Babczuka z Ukrainy, Występ zespołu folklorystycznego TRÓJCZYCE, Koncert bieszczadzkiej kapeli KREMENAROS. Dla dzieci: dmuchana zjeżdżalnia, balony, wata cukrowa. Wstęp: dorośli 5,- zł, dzieci 2,- zł

Zobacz galerię zdjęć na www.krasiczyn.epodkarpacie.com

Hotel „Zamkowy” w Krasiczynie oferuje Państwu 92 komfortowe miejsca noclegowe w pokojach 1-, 2-, 3-osobowych i apartamentach (50 pokoi), które znajdują się w kilku obiektach na terenie zabytkowego parku, w: hotelu, zamku, Pawilonie Szwajcarskim i Pawilonie Myśliwskim. Hotel to zabytkowy budynek powozowni, adaptowany dla potrzeb hotelowych, tworzy niezwykle urokliwą i funkcjonalną bazę, wyposażoną we wszystko co jest niezbędne do świadczenia usług hotelowych na wysokim poziomie. Dysponuje 63 miejscami w pokojach i apartamentach zaprojektowanych w 3 tonacjach kolorystycznych; błękitnej, łososiowej i zielonej. W hotelu goście szczególnie upodobali sobie dwa apartamenty: „Książęcy”, z przepięknym widokiem na park oraz „Cichy kącik”, z widokiem na hotelowe patio z fontanną.

Zamek w Krasiczynie – w komnatach północnego skrzydła XVI w. zamku urządzono apartamenty na 14 miejsc, zapewniając gościom wypoczynek w iście królewskim stylu. Z pokoi w zamku można podziwiać wspaniały dziedziniec zamkowy, którego skrzydła pokrywa, unikatowa w skali światowej, dekoracja sgraffitowa a bajkowa sceneria zamku, przepięknie oświetlonego nocą, zniewala i zachwyca.

Pawilon Szwajcarski – budynek z XVII w. połączony z zamkiem tajemniczym przejściem. Dysponuje 10 miejscami w pokojach i apartamentach. Pobyt w pawilonie stanowi pełną uroku i zagadkowości przygodę, bowiem, po północy, spotkać tu można ducha zamku – Zosieńkę. Piękną, nieszczęśliwie zakochaną dziewczynę, o której legendy przekazywane są w Krasiczynie od pokoleń. Tylko tu jest jedyny apartament, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Pawilon tonący w kwitnących w czerwcu jaśminach, których zapach zatraca zmysły, szczególnie upodobali sobie nowożeńcy. Dla nich, tu właśnie, gospodarze przygotowali w noc poślubną specjalną niespodziankę.

Pawilon Myśliwski – willa w stylu myśliwskim, wtulona w krasiczyński park, dysponująca 5 miejscami. Posiada niezwykłe zalety: 3 sypialnie, salon myśliwski z kominkiem, dwie łazienki wyposażone w jacuzzi, w pełni urządzoną kuchnię, własny ogródek z altanką, parking i kominek ogrodowy. Stanowi idealne miejsce do pracy twórczej lub naukowej, wypoczynku i spotkań z przyjaciółmi. W świetle zachodzącego słońca, przy ogrodowym kominku, blisko natury, goście upajają się zapachem łąk, rechotem żab i klekotem bocianów – stałych mieszkańców Krasiczyna.

W Pawilonach Myśliwskim i Szwajcarskim goście mogą przebywać ze swoimi czworonożnymi ulubieńcami. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z kompleksu usług Hotelu „Zamkowego” w Krasiczynie.

Restauracja Zamkowa w Krasiczynie – Każdy kto pragnie odpocząć oraz zasmakować dobrej, bogatej i różnorodnej kuchni powinien odwiedzić Restaurację Zamkową w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie.

Restauracja oferuje duży wybór znakomitych i urozmaiconych dań kuchni polskiej, staropolskiej i międzynarodowej, bogaty bufet sałatkowy, desery i wyroby cukiernicze własnej produkcji.
W zabytkowych wnętrzach Restauracji Zamkowej oraz reprezentacyjnych salach zamkowych organizowane są , na zamówienie:
– wystawne bankiety, wykwintne przyjęcia,
– huczne biesiady,
– bale sylwestrowe i karnawałowe,
– okolicznościowe uroczystości rodzinne: wesela, chrzciny, – komunie, rocznice, imieniny, studniówki, półmetki,
– konferencje, integracyjne spotkania firmowe