Zaproszenie w Bieszczady – Agroturystyka U Janusza

Niewiele jest w Polsce zakątków równie pięknych jak Bieszczady.
Miejscowość Zadwórze leży na trasie dużej i małej pętli bieszczadzkiej 6 km od Ustrzyk Dolnych Ustrzyk kierunku Ustrzyk Górnych. Cisza spokój, czyste i świeże powietrze oraz piękny śpiew ptaków to zalety naszej miejscowości, które przyciągają miłośników przyrody oraz tych, którzy chcą odpocząć od pracy. Nasze gospodarstwo agroturystyczne prowadzimy od 2002 roku. Z roku na rok powiększamy i udoskonalamy. Oferujemy pokoje z łazienkami kuchnię tylko do dyspozycji gości, jadalnie, duży hol i salon, w którym jest stół bilardowy oraz piłkarzyki.
Można grlilować palić ogniska, grać w siatkówkę. Zimą wiele zabaw na śniegu np. zjeżdżanie na dętkach lepienie bałwana. Latem można dużo spacerować po lasach i zbierać runo leśne. W naszym gospodarstwie jest staw do pływania, gdzie można się kąpać i opalać. Zajmujemy się hodowlą krów mlecznych. Można w naszym gospodarstwie kupić świeże mleko, robić masło i smaczne sery itp.
W niewielkiej odległości znajduje się jedno z najpiękniejszych Muzeów Przyrodniczych w Polsce. Zgromadzone są w nim okazy flory i fauny bieszczadzkiej. Na szczególną uwagę zasługuje Jezioro Solińskie, gdzie obok atrakcji, jakie zaoferowała nam sama natura odbywa się cykl imprez
muzyczno-rozrywkowych Solińskie Lato. „Zielone wzgórza nad Soliną”, o których tak pięknie śpiewa Wojciech Gąsowski naprawdę istnieją i są godne odwiedzenia. 10 km od naszego gospodarstwa znajduje się kryty basen Delfin, wyciągi narciarskie. Niedaleko naszego gospodarstwa znajduje się również przejście graniczne z Ukrainą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NAS NA ODPOCZYNEK

Teresa i Wiesław Januszowie
38-700 Ustrzyki Dolne
Zadwórze 4
(013) 461 15 79; +48 508 153 376