19.04.2008 – Rzeszów – fotografia wnętrz

Właśnie kupiłeś sobie aparat, a może od dawna robisz zdjęcia? Wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę fotograficzną e-cyfrowe.pl zaprasza na bezpłatne szkolenia. „e-cyfrowe fotografowanie” to jednodniowe warsztaty fotograficzne organizowane w różnych miastach Polski. Nie ważny jest wiek, czy umiejętności uczestników, najważniejszy jest głód wiedzy oraz dobrych zdjęć.

19 kwietnia 2008 w Rzeszowie odbędą się warsztaty poświęcone fotografii wnętrz. Szkolenia swoim patronatem objął Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Tadeusz Ferenc. Zajęcia rozpoczynają się o 10.00 wykładem Wojciecha Tkaczyńskiego. Jest on członkiem Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego, pisze o fotografii dla miesięczników Pozytyw i Digital Foto Video, ponadto jest wykładowcą w Europejskiej Akademii Fotografii oraz na łódzkiej Filmówce. Podczas wykładu omówione zostaną podstawy korzystania z aparatów cyfrowych. W szczególny sposób poruszona zostanie kwestia wykonywania zdjęć we wnętrzach obiektów. Wsparcie sprzętowe zapewnia firma Sony.

Po wykładzie wszyscy będą mieli możliwość spróbowania swoich sił w praktyce. Podczas pleneru Wojciech Tkaczyński będzie podpowiadał, jak zrobić najlepsze ujęcia. Na koniec dnia spotkamy się z wszystkimi uczestnikami kursu, aby omówić wyniki pleneru. Każdy ma prawo zaprezentować swoje najlepsze zdjęcie i zgłosić je do konkursu na „zdjęcie pleneru”. W konkursie jurorami są sami uczestnicy warsztatów, a zwycięzca otrzyma kupon o wartości 500 zł na zakupy sprzętu Sony w sklepie e-cyfrowe.pl. Koniec warsztatów przewidziany jest około godziny 17.00.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest zapisanie się poprzez formularz znajdujący się na www.e-cyfrowe.pl/fotografowanie. Zapisy od 10 kwietnia 2008.

Na kilka dni przed szkoleniem zapisane osoby otrzymają szczegółowe informacje na podany przy zapisie adres e-mail. W sprawie ewentualnych informacji szczegółowych można pisać na [email protected]