Atrakcyjne nagrody w konkursie Wędrówki Podkarpackie”!

Konkurs nagradza podkarpackie turystyczne podmioty gospodarcze, wyróżniające się wysoką jakością świadczeń oraz oryginalnością proponowanych form wypoczynku.
Na laureatów konkursu czekają: statuetki ufundowane przez Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Znak Jakości Turystycznej przyznawany przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną.
Głosowanie odbywa się do 30.09.2008 r. za pomocą kart pocztowych oraz Karty Zgłoszenia I zamieszczonych w Internecie na stronie: www.podkarpackie.travel.pl. Karty należy wysyłać na adres Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej
35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302 i za pośrednictwem Internetu na adres: [email protected] lub [email protected].

– Wygodny kwaterunek – w tej kategorii wybieracie najlepsze hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, schroniska, campingi, pola namiotowe i gospodarstwa agroturystyczne.
– Smaczne jadło – najlepsze restauracje, kawiarnie, karczmy, zajazdy, puby, itp.
– Wyjątkowa atrakcja turystyczna regionu to konkurs fotograficzny. Fotografujecie najbardziej urokliwe turystycznie miejsca naszego województwa, również te mało znane, a waszym zdaniem interesujące. Liczy się pomysł, kompozycja i zgodność z tematem konkursu. Uczestnik konkursu fotograficznego powinien nadesłać do 5 zdjęć – odbitek kolorowych na papierze fotograficznym w formacie 10×15 cm lub na CD (format JPG, rozmiar od 1 mB do 3 mB.) na adres PROT t.j. 35-959 Rzeszów, ul. Szopena 51 pok. 302 lub na adres e-mail: [email protected] lub [email protected].

Każde zdjęcie powinno być opisane danymi autora oraz tytułem zdjęcia, datą i miejscem jego wykonania. Do zdjęć należy dołączyć Kartę Zgłoszenia II, dostępną na stronie: www.podkarpackie.travel.pl.

Termin przysyłania zdjęć to: 30.09.2008 r., o przyjęciu decyduje data stempla pocztowego. Na zwycięzców czekają nagrody, a wybrane zdjęcia zostaną opublikowane
na stronach internetowych: www.podkarpackie.travel.pl. oraz w wydawnictwach Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona w trakcie gali finałowej oraz na stronach internetowych: www.podkarpackie.travel.pl. Informacja o miejscu oficjalnej gali zostanie podana w późniejszym terminie w mediach regionalnych patronujących konkursowi /prasa, radio, tv, Internet/.

Karty Zgłoszenia I i II na stronach:
http://www.podkarpackie.travel.pl/html/KARTA_ZGLOSZENIA_I.doc
http://www.podkarpackie.travel.pl/html/KARTA_ZGLOSZENIA_II.doc

Więcej informacji na stronie: www.podkarpackie.travel.pl.

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Patronat medialny:

– TVP Oddział Rzeszów
– Super Nowości
– Nowe Podkarpacie
– Życie Podkarpackie
– Gazeta Bieszczadzka
– Radio VOX FM
– Polskie Radio Rzeszów
– www.epodkarpacie.com
– www.bieszczady.pl
– www.sanok.tv
– www.przemysl-bieszczady.pl