Bieszczadzkie Anioły 2005 – 11-14 Sierpnia

ZAPRASZAMY 11-14 SIERPNIA 2005 W BIESZCZADY.
Jak co roku, nie zabraknie stałych elementów festiwali – Przeglądu Piosenki Bieszczadzkiej i Turystycznej, oraz Turnieju Jednego Wiersza „Bieszczadzkie Dusioły” (Program). Przygotowujemy kolejna edycje cieszących się dużym powodzeniem Targów sztuki bieszczadzkiej. Osobą koordynującą jest Agnieszka Słowik – Kwiatkowska 503-556-699. Zupełną nowością natomiast, jest pomysł Krzyśka Myszkowskiego, aby na koncercie nocnym wszyscy wspólnie zagrali i zaśpiewali piosenkę napisaną specjalnie dla Festiwalu. Wzorem ubiegłych lat zdecydowana większość imprez jest bezpłatna. Płatny wstęp za symboliczną opłatą będzie miał miejsce na sobotnie imprezy organizowane w Ośrodku Dydaktycznym BPN w Wetlince Górnej.
Informujemy, że nie ma możliwości rezerwacji biletów wstępu – dla wszystkich wystarczy. Ew. rachunki będą wysyłane w terminie 7 dni po festiwalu. Proponujemy grupom zorganizowanym wcześniejszy zakup biletów.

Nauczeni doświadczeniami poprzednich lat radzimy także, aby już teraz rezerwować miejsca noclegowe. Informujemy że nie posiadamy możliwości rezerwacji kwater i pensjonatów w okolicy Wetliny i Cisnej a także nie potrafimy powiedzieć gdzie są jeszcze wolne miejsca.